Hlavní navigace

Zařvi pro COOL

[Tisková zpráva] Prima COOL připravila od 20. 11. pro své příznivce další zábavný projekt s názvem Scream for COOL. Díky němu mohou fanoušci konečně a nahlas dokázat, jak moc mají svou televizní stanici rádi a jak silně, šikovně a kreativně zvládají své hlasivky. Zapojit se je snadné – stačí do speciální aplikace na internetu nahrát video se svým křikem. Na zájemce čekají hitparády nejoriginálnějších zapojení do akce, mapa křiků a pro vybrané také zařazení do vysílání v rámci identů televize. Tváří celého projektu je hlasový profesionál nadmíru zdatný – pan Alexander Hemala, s jehož vtipnými scénkami se diváci začnou na televizní obrazovce častěji setkávat už od 11. 11. 2011.

Sdílet

K Prima COOL se jako k jedné z mála televizních stanic hlásí velké množství příznivců. Nejviditelnějším dokladem je jejich počet na Facebooku televizního kanálu, který již překročil 140 000. Přízeň diváků je už druhým rokem znát i na letních hudebních festivalech, kam televize umisťuje svůj zelený stan. Nyní se naskýtá mimořádná příležitost hravě sdílet radost z propojení televizní stanice s přátelskými diváky a tuto podporu a vzájemnou oblibu zviditelnit světu.

Scream For COOL – nebo také SFC – je příležitost pro všechny fanoušky Prima COOL jasně a jednoduše vyjádřit svůj vztah k mladé televizní stanici. Stačí „ukázat“ hlasový projev, který lze jednoduše nazvat křik. Kolik je lidí, dvakrát tolik je hlasivek a určitě ještě víc nápadů, jak pořádně a originálně „zařvat“. Prima COOL nyní vyzývá všechny, kdo to chtějí zkusit, ať ukážou, jaké decibely se v nich skrývají, a hlavně slyšitelně dokážou, jak mají svou televizi rádi.

Pro zapojení do akce je třeba mít funkční internetové připojení na počítači. Nahrávku křiku lze vytvořit dvěma způsoby: Buď vložit do aplikace projektu již existující videosoubor, natočený mobilem, kamerou či fotoaparátem, nebo řev přímo nahrát pomocí webové kamery a mikrofonu. Aplikaci pro nahrání křiku naleznou zájemci na nedávno zrenovovaných webových stránkách televizní stanice www.prima-cool.cz. Postup je intuitivní, stačí kliknout na odkaz Přidat video.

Každá nahrávka může trvat jen 30 vteřin. Počet nahrávek je ale neomezený, stejně jako množství účastníků. Své hlasivky může předvést opravdu kdokoli a klidně i větší počet „řvounů“. Pro kontrolu mají pochopitelně účastníci přístup do své galerie křiků. Na pozadí webové aplikace projektu se neustále pohybují již zveřejněné nahrávky, a tak se každý nový návštěvník může kliknutím na ně inspirovat.

Nahráním křiku ale nic nekončí, naopak! Aplikace nejenže řvouny ukáže, ale dává šanci dozvědět se, kdo a kolik toho nahulákal dohromady a na Mapě křiků si pro zajímavost porovnat, který z krajů České republiky je nejvíc slyšet. I to může posloužit nerozhodným křiklounům jako popud přidat „hlas“ svému regionu. Navíc si v kolonce Nakřičeli jsme bude moci kdokoli zjistit, kolik minut křiku je v daný okamžik od chvíle spuštění projektu všemi dosavadními účastníky nahráno.

Projekt Scream for COOL je připraven tak, aby bylo v rámci něj možné uskutečnit také drobné nepravidelné řvounské podakce s omezenou dobou trvání. Zájemci se o nich včas dozví nejen z internetu. Kolik se nahuláká v rámci takové aktuální akce, bude možné zjistit na počitadle s názvem Křičíme v kuse.

Celý projekt Scream For COOL odstartuje 20. 11. 2011 zhruba v 19.20, kdy bude možné začít nahrávat videa s křikem. Avšak už od 11. 11. se na obrazovce Prima COOL objeví krátké spoty s panem Alexandrem Hemalou, tváří celého projektu. Postupně navede budoucí řvouny k startovnímu datu první možné nahrávky a bude diváky provázet po celou dobu projektu.

Pan Alexander Hemala je známý moderátor, který dlouho působil jako hlasatel veřejnoprávní televize. Jeho seriozní projev a málo tušený smysl pro humor jsou tím správným kořením všech spotů.

Od 20. 11. se k tomuto hlasovému profesionálovi v nevšední roli už budou moci přidat všichni fanoušci Prima COOL. Právě oni ukážou své televizi a okolí, jak moc mají svůj „cool“ rádi. Takže nadechnout, naladit hlasivky a do toho: „UÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ­ÁÁÁÁÁÁÁÁ…“

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).