Hlavní navigace

Závěrečný turnaj série ATP Masters – BNP Paribas Masters – živě na Galaxii sport

[Tisková zpráva] Tenisová sezóna vrcholí a diváci Galaxie sport se mohou těšit na závěrečný turnaj série ATP Masters - BNP Paribas Masters. Jeden z nejprestižnějších turnajů této série začíná v Paříži již v pondělí 30. října a vy ho budete moci sledovat živě na Galaxii sport.

Sdílet

V Hradci Králové 27. října 2006 – Poslední turnaj série ATP Masters BNP Paribas Masters, který se již tradičně koná v pařížské hale Bercy patří vedle grandslamů k nejprestižnějším turnajům na okruhu ATP. Svědčí o tom i jeho celková dotace 2.082.500 eur. Je také především posledním turnajem, kde mají top hráči možnost získat body do žebříčku Indesit ATP Race, z kterého následně vzejde osmička nejlepších a ta si již tradičně zahraje Turnaj mistrů v Šanghaji.

Do francouzské metropole přijede obhajovat titul český reprezentant Tomáš Berdych, který v loňském finále po pětisetové bitvě udolal Chorvata Ivana Ljubičiče Rodák z Valašského Meziříčí, v současné době již světová desítka, stále častěji naznačuje, že je velkým příslibem českého tenisu a že do světové špičky opravdu patří

Z turnaje se předčasně odhlásili loňský finalista Ivan Ljubičič a kvůli zraněnému kotníku i Američan Andy Roddick. Nejvýše nasazenými hráči budou již tradičně světová jednička Roger Federer a Španěl Rafael Nadal. Slovensko bude v Paříži reprezentovat Dominik Hrbatý.

Kdo se nakonec kvalifikuje na Turnaj Mistrů v Šanghaji? Sledujte přímé přenosy z posledního tenisového turnaje série ATP Masters od pondělí 30. října do neděle 5. listopadu na Galaxii sport!!