Hlavní navigace

Zažijte sobotní noc v Hotelu Insomnia!

[Tisková zpráva] Nový, živě přenášený pořad České televize pro všechny, kdo ještě nechtějí jít spát. Poprvé v sobotu 2. ledna 2010 od 23,30.

Sdílet

Sezóna v nočním hotelu začíná. Pokoje jsou plné roztodivných lidí a jejich příběhů, v hotelovém baru hraje kapela a ve foyer hlídá recepční, kterému nic neunikne. To je hotel Insomnia. Nový, živě přenášený čtrnáctideník České televize pro všechny, kdo ještě nechtějí jít spát se poprvé na obrazovkách ČT2 objeví v sobotu 2. ledna od 23,30.

V hotelu Insomnia se setkávají pozoruhodné postavy, vystupují tu zajímavé kapely a věčně bdící recepční chystá noční menu z toho nejvýraznějšího, co jej v poslední době zaujalo. Ale v hotelových pokojích si mezitím hosté žijí svým vlastním, mysteriózním životem… Půlnoční nespavost s vámi budou překonávat hudebníci všech stylů a žánrů, navíc se během půldruhé hodiny můžete těšit na plejádu více či méně vtipných hostů, víceméně zajímavých témat – a především nebude chybět Totální hitparáda, která vám pomůže se zorientovat i v těch nejpodivnějších událostech posledních týdnů.

Prvním recepčním, který vás v hotelu uvítá, bude Jiří Havelka, divadelní režisér, dramatik a herec, člen divadelního uskupení VOSTO5. V dalších dílech se pak bude střídat s Petrem Markem, scénáristou a režisérem, členem hudební skupiny MIDI LIDI. Role pikolíka se zhostil herec Tomáš Bambušek. Vedoucím projektu je Vratislav Šlajer, režisérem Petr Zahrádka.

První sobotní noc v Hotelu Insomnia bude jakousi bilancí roku 2009. Nehlédneme do toho nejzajímavějšího, nejhloupějšího i nejvtipnějšího z uplynulého roku. Pořad chystá také vlastní webové stránky, kde budete moct hlasovat do totální hitparády a ovlivnit tak její podobu. Svůj profil má pořad také na Facebooku. Na návštěvu v Hotel Insomnia se můžete těšit každou první a třetí sobotní noc v měsíci.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).