Hlavní navigace

Zázraky života: 15. díl – Navždy spolu

[Tisková zpráva] Embryolog David Salač nemůže novou kolegyni Danu Vránovou vystát, a už vůbec se s ní nehodlá přátelit. Co se musí stát, aby svůj postoj k ní změnil? Dana je z chování Davida otrávená. Naštěstí jsou v Centru Život i mnohem slušnější kolegové, třeba Marek Tichý. S čím Marek své nové kolegyni pomůže? Petr Diamant konečně požádal Vlastu o ruku a ona kývla, takže se chystá svatba. Svatební obřad se ale zkomplikuje. Vezmou se nakonec Diamant s Vlastou, nebo nevezmou? Eliška se zkusmo zeptá Michala, jak vidí jejich budoucnost. A to, co od něj uslyší, se jí moc nelíbí. Co s tím udělá?

Sdílet

Dívejte se na druhý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 26. února 2012 ve 20.00 na Prima family.

Embryolog David Salač nemůže novou kolegyni Danu Vránovou vystát. Co je mu do toho, že ona se nevyzná v on-line databázi pacientů? Neměla se vetřít na místo, které slíbil někomu jinému. On jí rozhodně nehodlá nic ulehčit ani jí s ničím pomáhat. A už vůbec nemíní akceptovat její snahu o to, aby spolu přátelsky vycházeli. Pak ale Davida zasáhne smutná událost v rodině. A právě Dana Vránová mu nabídne svou pomoc. Přijme ji David, nebo odmítne? A přehodnotí své chování k nové kolegyni?

Dana je z chování Davida Salače otrávená. Ať dělá, co dělá, s tímhle nafoukaným chlapem se prostě nedá vyjít. Ještě štěstí, že si může alespoň doma postěžovat svému muži. Naštěstí jsou v Centru i mnohem slušnější kolegové, třeba Marek Tichý. Ten nejenže Daně rozkryje tajemství firemní databáze, ale pomůže jí mnohem víc. A právě jemu Dana prozradí jako prvnímu to, co skrývá za svým laskavým úsměvem. Mohl by na oplátku pomoci zase on jí?

Petr Diamant požádal Vlastu o ruku a ona kývla. Tak nač se svatbou otálet? Jeden na druhého už přece čekali dost dlouho. Shodli se na tom, že nejlepší bude jen malá svatba. Oni a dva svědci. Největší problém bude utajit obřad před kolegy z Centra Život. Vlasta je v roli nevěsty hodně nervózní. Neměli s obřadem přece jen počkat? Nervózní je ale i Diamant. V jeho rodině se totiž dědí jistá svatební tradice, kterou on chce z pověrčivosti také dodržet. Jenže kvůli ní se svatba poněkud zkomplikuje. Vezmou se nakonec Diamant s Vlastou, nebo nevezmou? A jaké další překvapení je ten den ještě čeká?

Eliška přeje tátovi a Vlastě ze srdce štěstí. A je pro ni ctí, že má být jedním ze svědků. Rozněžnělá ze svatby táty a Vlasty se zkusmo zeptá Michala, jak vidí on jejich budoucnost. A to, co uslyší, se jí vůbec nelíbí. Myslela si, že Michal je ten, s kým by se po nevydařených vztazích mohla usadit a založit rodinu. Ale zdá se, že v tomhle se jejich názory rozcházejí. Jak se s tím Eliška vypořádá? Dokáže si prosadit svou?

Původní český seriál televize Prima family. Hrají: K. Issová, J. Plodková, J. Ornest, R. Zach, T. Vilhelmová, V. Freimanová, I. Chmela, S. Rašilov, M. Daniel, J. Nerudová, Z. Bydžovská, P. Špalková, E. Nízká, P. Horváthová, N. Drabiščáková a další. Námět: Eva Papoušková. Scénáře: Eva Papoušková, Tereza Dusová, Kateřina Krobová, Zdeněk Viktora, Štefan Titka, Richard Malatínský. Režie: J. Polišenský, R. Špaček (50 min.) (Premiéra)