Hlavní navigace

Zázraky života: 16. díl – Překvapení

[Tisková zpráva] Eliška se dozví nečekanou zprávu, Michal dostal zajímavou a dobře placenou práci, ale bohužel v Brně. Takže se nějaký čas neuvidí. Monika Salačová se sice fyzicky zotavuje z prodělaného potratu, ale psychicky na tom stále není dobře. Chodí po bytě jako duch a děti se jí začínají bát. Pomohlo by jí, kdyby měla s Davidem další miminko? Danu pozve její manžel Marek na večeři. Jaké překvapení tam na Danu čeká? Petr Diamant se nemůže dočkat, až si přiveze z nemocnice malého Péťu. Tak mu zatím nakupuje výbavičku a plánuje budoucnost.

Sdílet

Dívejte se na třetí díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 4. března 2012 ve 20.00 na Prima family. ´

Chvilka příměří mezi Davidem Salačem a Danou Vránovou opět pominula a oni mají mezi sebou další spor. Tentokrát se týká Davidova kamaráda z vojny, který přišel na kliniku se svou ženou, aby se s lékaři domluvili na umělém oplodnění. David s ním zajde na pivo a zavzpomíná na staré časy. Manželé si pak ale umělé oplodnění rozmyslí. Co se stalo? Proč to David kamarádovi rozmluvil? Ani doma nezažívá David moc pohodovou atmosféru. Monika se sice fyzicky zotavuje z prodělaného potratu, ale psychicky na tom stále není dobře. Chodí po bytě jako duch a děti se jí začínají bát. David by jí strašně rád pomohl, ale Monika se uzavírá do sebe. Bylo by řešením, kdyby měli další miminko?

Marek Vrána opět navštíví servírku Helenu a přinese jí obálku s penězi. A přitom nabídne Heleně, že jí pomůže se stěhováním do bytu po Vlastě. Helena váhá, nechce si Marka moc pouštět do života, stačí jí jeho peníze. Ale nakonec jí nezbude nic jiného, než jeho pomoc přijmout. A nejen to, protože musí odejít do práce, Marek se nabídne, že pohlídá malou Andrejku. Navečer pak Marek čeká s kyticí před centrem na Danu, se kterou jde na večeři. Danu pozvání překvapilo, má dojem, že Marek není poslední dny ve své kůži. Jako by k něčemu sbíral odvahu. Jaké další překvapení na Danu během večera ještě čeká?

Petr Diamant se nemůže dočkat, až si odveze z nemocnice domů malého Péťu. Tak průběžně terorizuje doktora Máchu, aby už synka propustil. A dokonce se s ním pohádá. Čas čekání si Diamant krátí tím, že nakupuje výbavičku, čte knihy určené novopečeným tatínkům a plánuje juniorovi budoucnost. Vlasta se nestačí divit, jak zodpovědně se Diamant připravuje na roli otce. Petr se ale přizná, že má pořád trochu strach. Nevzali si na sebe s Vlastou příliš velký závazek?

Eliška se dozví nečekanou zprávu. Michal dostal zajímavou a dobře placenou práci, ale bohužel v Brně. Takže se nějaký týden neuvidí. Zdá se, že Michalovi to zas tak moc nevadí. A Elišce? Sama neví, jak se jejich vztah bude vyvíjet dál. Možná jí prospěje, že bude nějaký čas sama. Alespoň si pořádně promyslí, co by vlastně chtěla. Potkala totiž zajímavého chlapíka. Sice není zrovna dvakrát příjemný, ale Elišku přesto zaujal. Komu Eliška zavolá těsně před spaním?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).