Hlavní navigace

Zázraky života: 17. díl – Bezesné noci

[Tisková zpráva] Daně se během vteřiny rozpadl celý svět. Jak ji mohl Mirek podvést? A ještě jí šest let tajit, že má nemanželskou dceru? Osobní trable nové kolegyně nečekaně sblíží Danu s Davidem. Ten si najednou nemůže vzpomenout, proč ji vlastně tolik nesnášel. Eliška se po gynekologickém vyšetření dozví, že její šance mít vlastní děti není moc velká. Co s tím bude dělat? Malý Péťa je konečně z nemocnice doma a Vlasta s Diamantem zažívají slasti a strasti novopečených rodičů. Jak se s nimi vypořádají, když se jim do výchovy začne míchat ještě tchyně Kroftová?

Sdílet

Dívejte se na čtvrtý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 11. března 2012 ve 20.00 na Prima family.

Dana se těšila na večeři s manželem, ale netušila, že se po ní bude cítit hůř než zpráskaný pes. V jedné vteřině se jí totálně rozpadl život. Že ji Mirek podvedl, to by mu možná odpustila. Ale jak jí mohl šest let lhát o tom, že má dceru? Obzvlášť když ví, že Dana mít děti nemůže. A hlavně – jak to mohl udělat té malé holčičce – připravit ji o tátu? Bude se chtít se svou dcerou vídat? A s její matkou taky? Dana si vůbec neumí představit, jak se s něčím takovým vyrovná. A co jejich manželství? Dana druhým ženám pomáhá otěhotnět, a díky tomu i zachraňovat vztahy, ale sama sobě pomoct nedokáže…

Monika se už sice fyzicky i psychicky z potratu vzpamatovala, ale umanula si, že chce znovu otěhotnět. Jenže David zatím další dítě nechce, takže jejich manželství je zase plné napětí. Malou útěchou může být pro Davida fakt, že v Centru Život není jediný průšvihář. Poté, co se mu se svými problémy svěří kolegyně Dana, David zapomene na starosti doma. Najednou jako by si nemohl vzpomenout, proč ji ze začátku tolik nesnášel. Naopak si s ní docela začíná rozumět. Že by se naplnilo rčení: Co se škádlívá, rádo se mívá?

Eliščin výlet s Michalem do Alp nezůstal bez následků – přivezla si z něj zánět vaječníků, na který musí brát antibiotika. Jenže netuší, že je na ně alergická, a upadne do anafylaktického šoku. Po podrobném gynekologickém vyšetření se Eliška dozví, že má vážný problém. To ji trochu zaskočí. Plánovala s Michalem děti, co když je nebude moct mít? Nechce se jí vstupovat do klubu bezdětných. Obzvlášť když má teď miminko v rodině. A hlavně když jí Michal překvapí nečekanou zprávou. Co Elišce navrhne?

Malý Péťa je konečně doma a Vlasta s Diamantem zažívají slasti a strasti novopečených rodičů. Vedou si překvapivě dobře a střídají se v péči o malého podle přesného harmonogramu. Jen si ještě nezvykli na probdělé noci. A zvlášť Diamant se musí smířit s tím, že spolu s Péťou jim do života vstoupila i babička Kroftová, která si chce vnoučka samozřejmě také užít. A navíc má spoustu praktických rad, co se týče výchovy dítěte. Jak se s její přehnanou aktivitou Vlasta s Diamantem vypořádají?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).