Hlavní navigace

Zázraky života: 18. díl – Rozhodnutí

[Tisková zpráva] Diamant nejenže se společně s Vlastou stará o malého Péťu, takže je hodně nevyspalý, ale ještě si zlomí nohu. Jak dlouho takový zápřah vydrží? Není na čase vedení kliniky někomu předat? David Salač nechal v zaparkovaném autě samotného syna, ale bohužel nezatáhl ruční brzdu. A Davídek s autem naboural. Něco takového Monika Davidovi nikdy neodpustí. Jak mohl být tak neopatrný? Dana dala Mirkovi najevo, že už s ním nechce žít dál. A servírka Helena, s níž má dceru Andrejku, ho do svého života nechce pustit. Přesvědčí ji Mirek, aby mu dovolila občas se s dcerou vidět?

Sdílet

Dívejte se na pátý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 18. března 2012 ve 20.00 na Prima family.

Diamant si jako otec vede překvapivě dobře, ale jako kutil by se neuživil. Následkem pádu ze žebříku má nohu v ortéze, což mu vedení kliniky hodně komplikuje. Navíc se v noci kvůli Péťovi stále moc nevyspí, takže je hodně unavený. Jak dlouho takový zápřah vydrží? Vlasta má jednoduché řešení. Co kdyby Diamant kliniku někomu předal? Přestal by se štvát, užíval by si malého Péťu, s Vlastou by si mohli někam vyrazit, kdyby jim tchyně malého pohlídala. Něco takového by Diamant musel pořádně promyslet. A hlavně – kdyby se rozhodl kliniku opravdu někomu předat, kdo by byl jeho nástupcem?

David Salač je opět průšvihářů král. Nechal v zaparkovaném autě samotného syna, ale bohužel nezatáhl ruční brzdu. A Davídek s autem naboural. Následkem nehody chlapeček neslyší na jedno ucho. Monika je vzteky bez sebe. Tohle Davidovi nikdy neodpustí. Jak mohl být tak neopatrný? Aby toho nebylo málo, s problémem přijde za Davidem i jeho dcera z prvního manželství Maruška. Co se stalo, že si na otce najednou vzpomněla? A co dalšího se ještě na Davida nahrne?

Centrum Život stojí před velkým problémem. Jeden z bývalých klientů – pan Lorenc – je chce žalovat. Údajně měl být podle vyšetření neplodný, ale on se přesto stal otcem. A zkouška paternity ukázala, že dítě je opravdu jeho, takže teď musí platit alimenty. Chce velké odškodné a nehodlá o něm diskutovat. Jinak se obrátí na soud. Lékaři z kliniky netuší, jak se to mohlo stát. Je možné, že zaměnili vzorky nebo výsledky testu? Jsou přesvědčeni, že se nespletli. Navrhují opakovat test paternity. Bohužel Lorenc o něčem takovém nechce ani slyšet. Jak si s tímto problémem lékaři z Centra poradí?

Mirek neví, jak má naložit se svým životem. Jeho žena Dana mu jasně dala najevo, že už s ním nechce být. A servírka Helena, matka malé Andrejky, si ho také nechce pustit do života. A už vůbec nechce plést hlavu své dceři a vykládat jí o tom, kdo je její tatínek. Jenže Mirek se nechce dcerky jen tak vzdát. Rád by s ní trávil alespoň nějaký čas. Přesvědčí Helenu, aby mu dovolila občas se s dcerou vidět?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).