Hlavní navigace

Zázraky života: 19. díl – Rande naslepo

[Tisková zpráva] Mirkovi se jedna rodina rozpadla, druhou si utéct nenechá. Chce trávit s Andrejkou víc času. Dovolí mu to Helena? Marek, který se stal nástupcem Diamanta, vedení kliniky moc nezvládá a stres si vybíjí na kolezích. Ti ho pomalu začínají nenávidět. Co s tím Diamant udělá? Eliška si nějak nemůže vzpomenout, proč vlastně tak nesnášela neonatologa Jana Máchu. Nejvyšší čas si o tom někde popovídat. Jak jejich první rande dopadne? K Davidovi do rodiny se stěhuje pubertální dcera Maruška z prvního manželství. Jak si bude rozumět s Monikou?

Sdílet

Dívejte se na šestý díl druhé řady seriálu Zázraky života v neděli 25. března ve 20.00 na Prima family.

Výstup s vyděračem Lorencem byl pro Diamanta poslední kapkou k rozhodnutí předat někomu kliniku a přestat pracovat. Alespoň bude mít víc času na Péťu a taky doléčí zlomenou nohu. Diamant si jako svého nástupce vybral Marka Tichého pro jeho klid a rozvahu. Jenže se ukazuje, že Marek péči o pacienty a papírování spojené s vedením centra moc nezvládá. A stres si vybíjí na svých kolezích. Stačí jakákoliv záminka a on po nich hned vztekle vyjede, takže ho všichni začínají nenávidět. Co je hlavní příčinou Markova chování? A hlavně – co s tím udělá Diamant?

Zdá se, že Monika Davidovi odpustila nejen předchozí nevěry, ale i to, že zavinil Davídkovo zranění. Jejich vztah ale čeká další zkouška. K Davidovi do rodiny se stěhuje Maruška, pubertální dcera z prvního manželství, která odmítla odjet se svou matkou na dva roky do Sydney. Monika si Marušku ale kupodivu oblíbí. Maruška ji totiž přesvědčí, aby přestala být ublíženou manželkou, ale jejího tátu něčím překvapila. Třeba tím, že si s ním vyrazí do kina, na večeři nebo zatancovat. Monika se tedy krásně nalíčí a oblékne a jede za Davidem do centra. Jak jejich romantické rande dopadne?

Eliška Diamantová najde u otce doma neonatologa Jana Máchu. Právě aplikuje na malém Péťovi metodu zvanou klokánkování. Byl tak laskavý, že přišel za nimi domů, aby se nemusel Diamant vláčet se zlomenou nohou a miminkem do nemocnice. Eliška si nějak nemůže vzpomenout, proč vlastně Máchu ze začátku tak nesnášela. A taky by se ráda dozvěděla něco víc o této metodě. Ideálně nad skleničkou nějakého dobrého vína. Jak poněkud netypická přednáška, která je spíš první rande, dopadne?

Poté, co Mirek Andrejce nešetrně řekl, že je její táta, malá ho nechce vidět. Ale Mirek to nevzdává. Jedna rodina se mu právě rozpadla, druhou si utéct nenechá. A i když je Helena na Mirka pořád trochu naštvaná, vlastně je ráda, že má Andrejka tátu, který má o ni zájem. Ale do života si ho zatím moc pustit nechce. Dovolí Mirkovi alespoň, aby se vídal s dcerou?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).