Hlavní navigace

Zázraky života: Žádost – 14. díl

[Tisková zpráva] Lékaři, sestřičky i pacienti, kteří věří na Zázraky života, se vracejí. Sledujte jejich osudy ve druhé řadě oblíbeného seriálu. Kdo se bude starat o miminko, které zůstalo po tragicky zemřelé Miladě? Marek? Nebo Petr Diamant, který je uvedený jako chlapečkův otec? Eliška už je unavená ze vztahu s Davidem. Čím dál víc si uvědomuje, že ona je u něj až na posledním místě. Má smysl v takovém vztahu dál zůstávat? Monika si nakonec miminko nechala. S kým ho bude vychovávat? Do centra Život nastoupí nová lékařka Dana Vránová. Jaké tajemství zatím před novými kolegy tají?

Sdílet

Dívejte se na čtrnáctý díl a zároveň první díl nové řady seriálu Zázraky života v neděli 19. února 2012 ve 20.00 na Prima family.

Nedonošené Miladino miminko statečně bojuje o život. Marek Tichý sice chvíli uvažoval o adopci, jenže pak si přiznal, že by to byl úkol nad jeho síly. Oficiálně je ale otcem Petr Diamant. Dokázal by se o novorozeně postarat on? Vychovat z něj svého nástupce, který by po něm jednou převzal kliniku – Petra Diamanta druhého? S pomocí Vlasty Klímové určitě. Kdyby ale měla být Vlasta mámou na plný úvazek, nesměla by pořád pendlovat mezi svým bytem a Diamantovou vilou. Jak to Diamant vyřeší a na co se Vlasty zeptá?

Elišce Diamantové došla trpělivost s Davidem Salačem. Že má tři děti, s tím se už smířila. Že se svou stále ještě manželkou Monikou čeká čtvrté, přes to se taky přenesla. Vadí jí ale, že je u Davida až na úplně posledním místě. Kde by bylo jejich dítě, kdyby spolu náhodou nějaké měli? Proto dala Davidovi nůž na krk. A ten se vrátil zpátky k rodině. Takže Eliška může začít nový život. Co třeba s Michalem, který se netají tím, že se mu Eliška líbí? Že by on byl konečně ten pravý?

Monika se rozhodla, že si dítě nechá. Navíc se k ní a dětem vrátil David, takže jsou zase kompletní rodina. David je ale poslední dobou nevrlý. Slíbil místo v centru Život doktoru Tučkovi jako protislužbu za to, že mu jeho bratr dohodil luxusní auto. Jenže Diamant nakonec přijal jiného doktora. Takže David nemůže splnit svůj slib. Bude muset auto vrátit? A to Monika ještě neví, že nový doktor v centru Život není chlap, ale krásná žena. Má se bát toho, že si David začne další románek?

Do centra Život nastupuje nová lékařka Dana Vránová. Vdaná, energická, vyrovnaná. K radosti Diamanta s velmi slušnou předcházející praxí a k potěšení většiny osazenstva navíc vtipná, pohotová a příjemná. Zatímco všichni si s Danou padli do noty, jediný Salač vyhledává spory a s novou posilou se neustále hádá. Danu ale arogantní kolega jen tak nevyvede z míry. Má úplně jiné starosti. Ty ale před kolegy zatím raději tají…

Původní český seriál televize Prima family. Hrají: K. Issová, J. Plodková, J. Ornest, R. Zach, T. Vilhelmová, V. Freimanová, I. Chmela, S. Rašilov, M. Daniel, J. Nerudová, Z. Bydžovská, P. Špalková, E. Nízká, P. Horváthová, N. Drabiščáková a další. Námět: Eva Papoušková. Scénáře: Eva Papoušková, Tereza Dusová, Kateřina Krobová, Zdeněk Viktora, Štefan Titka, Richard Malatínský. Režie: J. Polišenský, R. Špaček (50 min.) (Premiéra)