Hlavní navigace

ZDRAVOTNIPOTREBY.CZ PROPAGUJÍ ZBOŽÍ VIDEOPREZENTACÍ

[Tisková zpráva] Videoprezentaci jako světovou novinku při předvádění sortimentu zdravotnických potřeb, přístrojů a pomůcek pro zdravotně postižené připravil pro zákazníky internetový obchod www.zdravotnipotreby.cz. Video se nyní nově stává standardním nástrojem prezentace specializovaného sortimentu zdravotnických přístrojů, kompenzačních a rehabilitačních pomůcek. Internetová prodejna ho představila jako jedna z prvních na světě.

Sdílet

„Mnoho zákazníků má potíže si představit, jak funguje například měřič krevního cukru, jak takové měření dlouho trvá, zda není bolestivé nebo technicky zvládnutelné. Nyní se díky názorné videoukázce v rubrice Produktová videa detailně dozví, jak přístroje a pomůcky fungují,“ popsal ředitel firmy Martin Cvrkal.

Hlavním smyslem videa je, ukázat jak přístroj funguje, jakým způsobem se s ním pracuje, nebo jak se instaluje. „Zákazníci se mohou například také dozvědět, jak složit a rozložit invalidní vozík, do jak velkého automobilu se vejde apod. Na jiném videu je zase vidět, jak probíhá měření pomocí digitálního tlakoměru nebo již zmíněné měření pomocí glukometru, tedy měření obsahu cukru v krvi,“ tvrdí Martin Cvrkal.

Někteří výrobci sice už dnes prezentují svoje produkty videem. Na www.zdravotni­potreby.cz si ale firma vytváří vlastní videa, napříč sortimentem a především u těch produktů, které to vyžadují. „Vzniká tak unikátní databáze video dokumentů. V současné době je video k dispozici u zhruba 80 produktů, databáze se postupně rozšiřuje a do jednoho roku by měla dosáhnout přibližně tři až čtyř stovek produktů,“ upozornil Martin Cvrkal.

Pro zjednodušení orientace si mohou zákazníci na webových stránkách obchodu filtrovat, že chtějí v daném oddělení vidět jen produkty, které obsahují video, případě mohou navštívit oddělení, které obsahuje pouze produkty s videem.

„Stejný způsob prezentace sortimentu připravujeme také pro naše internetové obchody www.babysport.cz a www.rajmaminek.cz , které také provozujeme.ů řekl závěrem Martin Cvrkal.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).