Hlavní navigace

Zemětřesení s démony a agenty

[Tisková zpráva] SOBOTA - V rámci COOL movies čeká na diváky v sobotu 24. 7. od 20.15 hod legendární snímek Zemětřesení. Přírodní katastrofa zdemoluje Kalifornii i Los Angeles a ovlivní životy všech postižených. Mezi jinými je to stavební inženýr a jeho bohatá manželka nebo například drsný policista, který se snaží uhlídat pořádek ve zdevastované zemi. Film Zemětřesení se může chlubit opravdu hvězdným hereckým obsazením (Charlton Heston, Ava Gardnerová, Barry Sulliven, Victoria Principalová aj.). Zároveň obsahuje jedny z nejlepších vizuálních efektů, které se kdy na filmovém plátně objevily. Snímek získal Oskara za zvuk a byl nominován za kameru, výpravu a střih.

Sdílet

Sobotní noc na TV Prima COOL ovládne od 22.25 hod Démon Warlock. K smrti odsouzený temný čaroděj se za pomoci Satana přenese do Los Angeles, kde je vržen oknem do bytu Kassandry a jejího přítele Chase. Toho čaroděj chladnokrevně zabije a vydá se hledat tři části čarodějnické bible, která obsahuje tajné jméno Boha. Mezitím navštíví truchlící Kassandru Giles, lovec temných přízraků ze 16. století. I ten se přenesl v čase a má jasnou misi – najít a zničit chladnokrevného Warlocka. Ve snímku ztvárnil hlavní roli charismatický herec Julian Sands, který byl kvůli svému nevyzpytatelnému výrazu zvažován například do filmu Interview s upírem místo Toma Cruise.

NEDĚLE – Přímo doprostřed vřavy námořní bitvy zavede v neděli od 20.15 hod diváky COOL movies dobrodružný snímek Master & Commander: Odvrácená strana světa. Námořní kapitán Jack míří poprvé jako velitel do jedné z námořních bitev proti Napoleonovým lodím. Je to obdivuhodný muž, brilantní válečný stratég i statečný bojovník, který je oceňován i jako protivník tváří v tvář nepříteli. Kapitánovým protějškem je jeho přítel Stephen, lékař a vynikající britský špión. Jak dopadne válečné dobrodružství na pozadí napoleonských válek? Film byl natočen volně podle románů Patricka O'Briana (celkem 18 dílů). Režisér Peter Weir jej natočil s hvězdným obsazením v čele s oscarovým Russellem Crowem.

Neděli zakončí od 22.40 akční snímek s názvem Nick Fury, zvláštní agent. V něm se představí herec David Hasselhoff jako zvláštní agent, který je povolán do služby, aby zlikvidoval teroristickou skupinu Hydra. Ta má totiž v plánu zničit Manhattan nebezpečným virem. David Hasselhoff je známý především díky seriálům Pobřežní hlídka nebo Knight Rider. V posledních letech však příliš filmů netočí, protože se potýká s alkoholovou závislostí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).