Hlavní navigace

Žena.centrum.cz

[Tisková zpráva]

Sdílet

Žena.centrum.cz

Praha, 7. prosince 2001 – Nový internetový magazín pro ženy na portálu centrum.cz. Informace především o zdraví, partnerských vztazích, zdravé výživě a módě.

Pro aktivní ženy je určen nový internetový magazín zena.centrum.cz portálu Centrum.cz. Čtenářky na stránkách najdou recepty, praktická doporučení pro výchovu dětí či tipy pro vedení domácnosti. Pro cestovatelky jsou přichystány cestopisy z celého světa, mladé dívky zaujmou nejnovější trendy líčení a módy, rozhovory s populárními osobnostmi a zprávy ze společenského života.

„Internet je ženám sympatický svou interaktivitou. Je pro ně důvěryhodným zdrojem rad i ve velmi intimních problémech. Žena.centrum.cz nabízí interaktivní prostor při výměně receptů, zkušeností a praktických rad z každodenního života,“ zdůrazňuje šéfredaktorka Dana Sokolová. „Praktické návody rozhodně ulehčí každodenní starosti s vedením domácnosti a výchovou dětí. Profesionální rady poskytují odborníci na danou problematiku. Hospodyňky potěší jak články o zdravé výživě, tak aktuální výběr 160 vánočních receptů. Mnohé ženy jistě uvítají nejrozsáhlejší nabídku horoskopů v České republice,“ přibližuje obsah stránek Dana Sokolová.

Ženy podle posledních výzkumů využívají Internet stále častěji. V USA dosáhla vloni návštěvnost ženské populace na internetu 50% a růst návštěvnosti je trvalý. V České republice tvoří ženy již 44% uživatelů celosvětové sítě. „Celkově se ženy na návštěvnosti portálu Centrum.cz podílejí 40%. Právě pro ně jsme začali před několika měsíci specializovaný server připravovat. Šéfredaktorka Dana Sokolová je s bohatými zkušenostmi z předcházející nakladatelské praxe zárukou kvalitního obsahu nových internetových stránek,“ komentuje Ondřej Tomek, ředitel internetového portálu Centrum.cz „Internetové stránky pro ženy jsou jedním z dalších kroků vedoucích k vytvoření CENTRA internetového života. Naší snahou je, aby si na Centrum.cz každý našel své místo – muži například Auto.centrum.cz a ženy právě tyto nové stránky,“ doplňuje Tomek.

Do konce roku 2001 bude stávající portfolio služeb portálu Centrum.cz rozšířeno o stránky zabývající se osobními financemi Finance.Centrum.cz a herní server Gamez.cz. V současné době portál Centrum.cz poskytuje zpravodajství:

Centrum Zprávy – o aktuálním dění u nás a ve světě,
Centrum Bydlení – o interiérech, zahradách, úvěrech…,
Centrum Auto – o autech a automobilových závodech,
Centrum Žena – o kosmetice, zdravém životním stylu…,
Centrum Academica – pro studenty o cestování, studiu v zahraničí…,
Centrum Zábava – aktuality ze světa celebrit, horoskopy, rozhovory…,
Centrum TV – o televizních programech 31 TV stanic 10 dní dopředu,
Centrum Počasí – o počasí, kvalitní sněhové zpravodajství a v létě o počasí v letoviscích.

Provoz portálu centrum.cz zahájila v září 1999 společnost NetCentrum, s.r.o. Dnes je druhým nejnavštěvovanějším a zároveň nejrychleji rostoucím serverem na českém internetu. Na www.centrum.cz využívají zákazníci výkonný vyhledávač, používají e-mailové schránky zdarma nebo se baví na Xchatu či na Herně. Samozřejmostí je velké množství aktuálních a praktických informací (zpravodajství, počasí, program televize atd.), internetová prodejna letenek (letenky.centrum­.cz) a internetový obchod (nakupni.centrum­.cz).

Kontakt:

Ingrid Fikr
Public Relations
NetCentrum, s.r.o.
Tel. 0605 45 86 20
E-mail: ingrid.fikr@net­centrum.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).