Hlavní navigace

Ženy na cestách: Civilizací nedotčená Keňa

[Tisková zpráva] Že je africká kultura naprosto jedinečná, se přesvědčí odvážné cestovatelky Adéla a Zlatuše na svých dalších cestách. Tentokrát se vyhnou civilizaci a zamíří za poznáním autentického prostého života v Keni. Co na něm budou obdivovat?

Sdílet

Naše dámy pokračují na své výpravě podél jihovýchodního pobřeží Afriky, aby objevovaly nedotčené domorodé kultury, ale i drsnou realitu afrického života.

Na cestách navštíví například vesnici, v níž žijí Masajové. Ti jim ochotně představí svůj každodenní život a jako bonus dokonce předvedou slavnostní obřadní tance. Adéla je z nich naprosto unešená, Zlatuše pak obdivuje hlavně přirozené splynutí místních domorodců s přírodou.

Kouzelná atmosféra divoké Afriky zasáhne cestovatelky se vším všudy, zvláště když v safari uvidí celou řadu exotických zvířat. Vydají se dokonce na noční výpravu, aby zahlídly divoké šelmy při lovu. Podaří se jim spatřit lva?

Při návštěvě další vesničky se naše dámy dozvědí vše o životě místních, včetně kulturních předsvatebních tradic. Dokázaly by si představit žít v tak těsném vztahu s přírodou, nebo se budou těšit zpět do civilizace?

Jedinečnou příležitost navštívit s nimi africkou přírodu si nenechte ujít v neděli 19. února od 18.00 hodin na Prima family!