Hlavní navigace

Ženy na cestách: Okouzlení tureckou riviérou

[Tisková zpráva] Naše dobrodružné cestovatelky se vydávají na další dovolenou, tentokrát směr turecké pobřeží. Zatímco Adéla je v místní kultuře díky svému manželovi zběhlá, Zlatuše se opět vydává do pro ní neznámých končin. Jak zareaguje na typickou tureckou pohostinnost?

Doba čtení: 1 minuta

Dámy se vydají prozkoumat křížem krážem nejslavnější turecká města, jako je Antálie či Chimaira. Ty oplývají bohatou historií a krásnou starou architekturou. Pozůstatky helénského období jsou k vidění na každém kroku a nezaměnitelná místa jsou opředena spoustou starých legend a pověr. Jak se budou naše cestovatelky cítit na božské hoře Olymp?

K Turecku patří neodmyslitelně hned několik věcí: smlouvání na tržišti, břišní tance a pravá turecká káva. Vše si na vlastní kůži chce zažít hlavně Zlatuše. Bude při smlouvání ceny úspěšnější než Adéla? A proč jí nebude vůbec chutnat turecká káva?

Adéla má tureckou náturu moc ráda a na tanečním parketu předvede své umění natolik, že zaujme jistého místního Turka. Ten pozve odvážné cestovatelky dokonce k sobě, aby jim ukázal, jak vypadá typická turecká domácnost. Co naše dámy příjemně překvapí?

Ochutnat nejen turecké přírodní krásy, ale také bohatou historií nasáklou atmosféru můžete již v neděli 5. února od 18.00 hod na Prima family!