Hlavní navigace

Ženy na cestách: Okouzlení tureckou riviérou

[Tisková zpráva] Naše dobrodružné cestovatelky se vydávají na další dovolenou, tentokrát směr turecké pobřeží. Zatímco Adéla je v místní kultuře díky svému manželovi zběhlá, Zlatuše se opět vydává do pro ní neznámých končin. Jak zareaguje na typickou tureckou pohostinnost?

Sdílet

Dámy se vydají prozkoumat křížem krážem nejslavnější turecká města, jako je Antálie či Chimaira. Ty oplývají bohatou historií a krásnou starou architekturou. Pozůstatky helénského období jsou k vidění na každém kroku a nezaměnitelná místa jsou opředena spoustou starých legend a pověr. Jak se budou naše cestovatelky cítit na božské hoře Olymp?

K Turecku patří neodmyslitelně hned několik věcí: smlouvání na tržišti, břišní tance a pravá turecká káva. Vše si na vlastní kůži chce zažít hlavně Zlatuše. Bude při smlouvání ceny úspěšnější než Adéla? A proč jí nebude vůbec chutnat turecká káva?

Adéla má tureckou náturu moc ráda a na tanečním parketu předvede své umění natolik, že zaujme jistého místního Turka. Ten pozve odvážné cestovatelky dokonce k sobě, aby jim ukázal, jak vypadá typická turecká domácnost. Co naše dámy příjemně překvapí?

Ochutnat nejen turecké přírodní krásy, ale také bohatou historií nasáklou atmosféru můžete již v neděli 5. února od 18.00 hod na Prima family!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).