Hlavní navigace

Ženy o ženách, ale i o mužích…

[Tisková zpráva] Praha, 27. Listopadu 2008 - Společnost COMMMEDIA CZ s.r.o. představuje pilotní verzi projektu LADYZONE.CZ – zcela nového portálu určeného především mladým a úspěšným ženám, kterým současný český internet nenabízí dostatek zajímavých témat.

Sdílet

Ladyzone.cz nabídne pohled do světa skutečných žen, jejich běžného života, zájmů, ale i problémů, se kterými se potýkají každý den. Návštěvnice portálu se budou pravidelně dozvídat o zajímavostech z oblasti módy, zdraví, volného času, kariéry nebo mužského světa, jenž pro ženy často představuje jednou velkou neznámou. Svůj pohled na nejen vztahovou problematiku nabídnou i samotní muži, kterým je prostor na jiných portálech ubírán.

Čtenářky se budou moci na Ladyzone.cz přijít i pobavit, či diskutovat s ostatními na jakékoli téma. Během následujících dnů se na portálu objeví i poradna pomáhající ženám řešit jejich problémy a trápení, která život s sebou život často přináší.

„Rádi bychom, aby Ladyzone představovala pro čtenářky to pravé místo, kde se dozví, co je zajímá, a pomocí blogů, fóra a příspěvků v diskuzích mohly s dalšími probrat vše, na co dosud nenalezly odpověď“, doplňuje Petra Zbožínková, šéfredaktorka portálu Ladyzone.cz.

Provozovatelem portálu je společnost COMMEDIA CZ s.r.o. spojující tým lidí působících na českém mediálním trhu od roku 2004, a to zejména v oblasti online marketingu a tvorby obsahu pro přední česká média jako jsou Marketing Magazín, Euro či deníky skupiny MAFRA.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).