Hlavní navigace

Ženy v ohrožení a bojovní muži

[Tisková zpráva] SOBOTA - Sobotní večer se na Primě COOL ponese ve znamení fantasy dramatu s názvem Žena ve vodě. Od 20.00 hod přináší snímek režiséra, známého díky filmům jako Vesnice, Vyvolený či Šestý smysl, neuvěřitelný příběh osamělého údržbáře. Ten objeví jednoho dne pohádkovou vodní nymfu Story, jež zoufale potřebuje nejen jeho pomoc pro návrat ze světa lidí do svého fantazijního království. Zajímavostí snímku se stalo, že jeho námět je založen na povídce na dobrou noc, kterou režisér napsal pro své vlastní děti.

Sdílet

Od 22.00 mohou diváci trnout strachy u hororového Dark Wolfa. V tomto americkém dramatu zachvátí Los Angeles při úplňku skutečná hrůza. Najednou se totiž v ulicích objeví krvelačná bestie, která má největší choutky právě jen na nic netušící dívku Josie. Ta má však tajemné schopnosti, a tak nebude souboj s nemilosrdnou bestií rozhodně jednoduchý. Kolik lidí bude muset zemřít na cestě nestvůry po Josiině stopě?

NEDĚLE – Neděli navštíví od 20.00 hod COOL movies hvězdný Mel Gibson a Joaquin Phoenix v thrilleru Znamení. Hlavní zápletkou jsou v něm události spojené s objevením záhadných znamení v kukuřičném poli. Všichni okolo se začnou chovat navíc tak podivně, že je nasnadě uvěřit v mimozemské civilizace. Obrazce v obilí se začnou objevovat po celém světě,a tak hrdinům snímku nezbývá než zjistit, zda jde opravdu o vesmírnou zprávu nebo jen o dokonalý podvod. Pro hlavní role tohoto snímku byli zvažovány i jiné stálice hvězdného nebe, jakými jsou Johnny Depp, Paul Newman nebo Clint Eastwood.

Od 22.00 hod se diváci mohou setkat s akčním dramatem Žoldák: Legie zkázy, v němž hlavního hrdinu, válečného veterána, ztvárnil Kurt Russell. Jeho postava představuje celoživotního bojovníka – ať už na planetě Zemi, nebo na jiné, kde ho vyhostí, když začne být pro lidstvo už zcela nepotřebný. Zajímavostí snímku je, že postava Kurta Russella se objevuje v záběru plných 85% filmu, avšak řekne jen 104 slov, za něž byl herci vyplacen obrovský honorář ve výši 20 milionů dolarů. Film byl navíc v době svého vzniku dílem s nejvyšším rozpočtem, který v Anglii vyšel rovnou na videokazetách.