Hlavní navigace

ZEPTEJ SE OSUDU – NOVINKA PRO NOČNÍ VYSÍLÁNÍ PRIMA TV

[Tisková zpráva] Zajímá vás, co vás čeká? Potřebujete pomoci s důležitým životním rozhodnutím nebo partnerským vztahem? Poodhalte roušku svého osudu!

Sdílet

Od 1. června 2006 se na obrazovkách Prima TV objeví další nový zajímavý pořad, který díky profesionálním astrologům a kartářům pomůže divákům poodhalit roušku jejich osudu.

Televizní diváci budou mít možnost zavolat přímo do živého vysílání a zeptat se astrologa nebo kartářky na to, co je nejvíc zajímá. Prostřednictvím horoskopů nebo výkladu karet získají odpovědi na důležité otázky ze svého soukromého i profesního života.

Future teller/Zeptej se osudu je formát společnosti TeleMedia InteracTV. Na jeho realizaci bude Prima TV spolupracovat se společností MEDIA SUPPORT s. r.o., která bude zajišťovat telefonní systém, jež umožní interaktivní dialogy během pořadu, a se společností TeleMedia InteracTV, která poskytne studio a přenos signálu na Prima TV.

Pořad Zeptej se osudu bude mít celkem dvě moderátorky – Petru Zajíčkovou a Jitku Klokočkovou, astrologa Petra Messanyho, kartáře Vlastimila Brůčka a kartářku Jarku Šubíkovou.

Ve studiu bude vždy jeden astrolog (nebo kartář) a jedna moderátorka. Ti se budou střídat po pěti- až desetidenních turnusech.

Astrolog nebo kartářka se diváka, který bude přepojen do studia, zeptá na jméno, datum narození a hlavně na to, co by se ze své budoucnosti chtěl dozvědět. Poté začne zhruba dvouminutový výklad, ve kterém bude astrolog divákovi na otázku odpovídat. Během této doby budou mít šanci volat další diváci, tzn. že po dokončení výkladu bude téměř okamžitě do studia přepojen další volající, což umožní uspokojit co největší počet zájemců. Během vysílání se tak vystřídá 10 – 15 diváků.

Všichni volající si vyslechnou z automatu horoskop na daný týden. Cena za 1 minutu volání je 70 Kč.

Vysílací čas: 01:20 hod.
Periodicita: deník
Stopáž: 60´

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).