Hlavní navigace

Žiletka v zádech je pro mě běžná věc

[Tisková zpráva] Také během nadcházejícího víkendového večera budou diváci rozhodovat o osudech soutěžících nejzábavnější show letošního podzimu na Nově Talentmania. Kdo z talentovaných soutěžících postoupí do finále, a bude mít tak pohádkovou výhru 4 miliony korun již téměř nadosah? Zaujme taneční, pěvecké, kouzelnické, nebo fakírské vystoupení? Uvidíme již tuto sobotu!

Sdílet

Praha 13. října 2010 – Adrenalin všeho druhu, šplhání po stromech, skákání do vody z velké výšky, to bylo odjakživa něco pro pětadvacetiletého rodáka z Pelhřimova Petra Dragona Kozáka. Když mu bylo 18 let, přivydělával si jako brigádník na pelhřimovském festivalu rekordů, kde přičichl k fakírskému umění, a už nebylo cesty zpět. Na sobotní semifinálový večer si připravil fakírskou podívanou, která u nás nemá obdoby! Ustele si totiž na loži, které je vyrobeno z ostří kos na sečení trávy.

I sebevědomé číslo ale mělo své těžké začátky před mnoha lety. Nejdříve se Petr naučil chrlit oheň, poté začal s dalšími fakírskými metodami. Jak sám dodává: „Začátky byly kruté. Když rodiče nebyli doma, rozbil jsem láhev a zkoušel po střepech chodit.“ Za osm let, co se fakírskému umění věnuje, měl jako nejvážnější zranění spálenou bradu. „Žiletka, zaříznutá do zad, nebo připínáček, zabodnutý v noze, to je pro mě naprosto běžná věc.“ A v čem tkví tajemství jeho odolnosti vůči bolesti? „Je to především o intenzivním tréninku, soustředění a meditaci,“ dodává Petr.

Během sobotního semifinálového přímého přenosu uvidíme ještě dalších devět soutěžících, kteří se v duelových soubojích budou snažit zaujmout nejen porotu a diváky v sále bratislavské Incheba Arény, ale především fanoušky u obrazovek. Jen ti je prostřednictvím svých SMS hlasů mohou posunout do finálových kol.

Kromě fakírského vystoupení Petra Kozáka v sobotních duelech uvidíme:
Silového rekordmana, ocelového muže Renné Richtera
Sympatického operního pěvce a nejsympatičtějšího prodavače květin Petra Palíka
Jan Drzewiecki zazpívá hlasem, který by nikdo nečekal
Svým vystoupením nás možná překvapí, možná šokuje holohlavá(?) Gabriela Vodrášková
Miloš Malý představí svá kouzla s kartami
Skvělou bubenickou show předvede skupina Marimba
Zahraje hudební formace Shadow kvartet
Diváky roztančí tanečníci skupina The Freak show
TS Rytmus zatančí originální choreografii symfonické básně Vltava
4. semifinále Talentmanie v přímém přenosu v sobotu 16. října 2010 od 20:00 na TV Nova

Více informací najdete na internetových stránkách www.talentmania.tv a na www.facebook.com/ta­lentmania2010

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).