Hlavní navigace

Proběhla zimní část partnerských setkání distribučních kanálů společnosti AT Computers

[Tisková zpráva] Téměř 850 českých a slovenských ICT odborníků se sešlo v hotelech Jezerka a Sitno

Sdílet

Ostrava, 11. 5. 2009 – Letošních zimních setkání distribučních kanálů společnosti AT Computers se zúčastnilo na 153 dodavatelů a téměř 600 prodejců ICT. Společně s obchodníky a produktovými manažery AT Computers si mohli vyslechnout desítky přednášek, ušitých na míru pro daný prodejní kanál, a zúčastnit se řady zajímavých workshopů.

Stalo se již tradicí, že partnerská setkání tohoto předního českého a slovenského IT distributora probíhají nejen v atraktivních prostředích, ale nesou se vždy i v určitém tematickém duchu. Nejinak tomu bylo i v letošním roce, kdy česká setkání distribučních kanálů AutoCont, COMFOR a Triline našla útočiště v hotelu Jezerka, situovaném v krásném prostředí Železných hor. Setkání se slovenskými resellery a vendory pak proběhla v neméně příjemném prostředí hotelu Sitno, obklopeném Štiavnickými vrchy.

Během všech setkání si prodejci mohli vyslechnout poutavé prezentace a vyměnit si své zkušenosti při workshopech, které pro ně připravily významné ICT společnosti, jako jsou Acer, Adobe, AirLive, APC, Asus, AVG, BenQ, Canon, Cisco, Citrix, Dell, D-Link, Epson, Genius, HP, IBM, iiyama, Intel, Kerio, Lexmark, Konica-Minolta, Lenovo, LG, Logitech, Microsoft, NEC, Netgear, OKI, Samsung, Sony, Symantec, TomTom, Toshiba, VMWare nebo Xerox.

„Myslím, že letošní partnerská sekání byla opět prospěšná pro všechny strany, svědčí o tom i vysoký počet účastníků, kterých dohromady dorazilo 843,“ stručně zhodnotil Martin Wanke, marketingový ředitel AT Computers.

Akce měly tentokráte podtitul Boží setkání a tak i celý program, včetně oděvu přítomných, byl doslova „boží“. A to nemluvě o božsky nabité večerní show.

„Všechny na setkáních přítomné resellery, ale právě i ty, kteří z jakéhokoliv důvodu do hotelu Jezerka nedorazili, bych rád pozval také na právě probíhající ATC Roadshow. Po Praze a Pardubicích ještě postupně proběhne v Brně, Ostravě, Plzni a Liberci. Na Slovensku pak v Košicích, Žilině a Bratislavě,“ dodal Martin Wanke.

Partnerská setkání:

  • ČR, Setkání AutoCont: 18. 3. 2010, Hotel Jezerka
  • ČR, Setkání COMFOR: 26. 3. 2010, Hotel Jezerka
  • ČR, Setkání Triline: 15. 4. 2010, Hotel Jezerka
  • Slovensko, Setkání COMFOR a Triline: 22. 4. 2010, Hotel Sitno

ATC Roadshow:

  • Praha, 4. 5. 2010, TOP Hotel Praha
  • Pardubice, 5. 5. 2010, Hotel Zlatá štika Brno, 12. 5. 2010, Hotel Myslivna
  • Ostrava, 13. 5. 2010, Clarion Congress Hotel (dříve Hotel ATOM)
  • Plzeň, 18. 5. 2010, Parkhotel Congress Centre
  • Liberec, 19. 5. 2010, Zlatý Lev

O společnosti AT Computers
AT Computers je jednou z největších velkoobchodních firem působících v oblasti IT na území České republiky a Slovenska s ročním obratem 8,0 mld. Kč. Zároveň je největším českým výrobcem osobních počítačů. Více informací najdete na www.atcomp.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).