Hlavní navigace

Získejte možnost okamžitého upgradu s funkcí CPU Level Up

[Tisková zpráva] ASUS Crosshair II Formula poskytuje extrémní podporu grafických karet díky funkcím 3-Way SLI a Hybrid SLI

Sdílet

Praha 7. května 2008 – ASUSTeK Computer Inc. (ASUS), přední dodavatel kompletních 3C řešení, představuje novou základní desku ASUS Crosshair II Formula, která je určena uživatelům požadujícím extrémní podporu grafických karet a silný výkon. Tato výkonná základní deska používá inovované technologie, jako například CPU Level Up, Hybrid SLI a 3-Way SLI, pro nejlepší výkon a grafickou podporu. Je rovněž připravena pro procesory AMD Socket AM2+ Phenom FX/Phenom X4/Phenom X2/Athlon X2/Sempron a AM2, a umožňuje přenosovou rychlost až 5 200 MT/s přes systémovou sběrnici HyperTransport 3.0 pro procesory AM2+.

Jednoduchým přepnutím okamžitě zvýšíte výkon
Výjimečná technologie CPU Level Up společnosti ASUS usnadňuje zlepšování výkonu procesoru bez dalších nákladů. Tato inovace umožňuje uživatelům snadno získat zvýšený výkon v pouhých třech krocích. Nejdříve musí uživatel otevřít BIOS, poté si jednoduše zvolí procesor, který chce přetaktovat a nakonec je třeba pouze restartovat systém. Díky této technologii se nyní o všechno ostatní postará základní deska a uživatelé si mohou okamžitě začít užívat vyššího výkonu a lepší rychlosti snímkování. Inovativní technologie CPU Level Up se objevila také na seznamu deseti nejlepších technologií a trendů roku 2007 (Ten Best Technologies and Trends of 2007) na serveru Extremetech, který se zabývá recenzemi hardwaru.

Zdokonalená grafická technologie s Hybrid SLI-HybridPower a GeForce Boost Uživatelé, kteří cítí, že jejich samostatné grafické karty nepracují zrovna nejlépe, mohou nyní využít podporu základní desky Crosshair II Formula s funkcemi Hybrid SLI s HybridPower a GeForce Boost. Hybrid SLI je řešení pro dvě grafické karty, které integrovaným grafickým procesorem pomáhá zvýšit výkon samostatným grafickým kartám. Umí dokonce šetřit energii vypnutím samostatných grafických karet, pokud jsou spuštěny hry s nižšími výkonnostními požadavky.

Další výhodou desek Crosshair II Formula, kterou oceníte v oblasti grafiky, je jejich podpora technologie NVIDIA 3-way SLI v režimu PCI-E 2.0. Ta umožňuje třem grafickým kartám efektivně spolupracovat a dodávat neskutečný, škálovatelný 3D výkon a poskytovat uživateli vyšší rychlost snímkování a lepší antialiasing.

Vychutnejte si nefalšovaný HD zvuk
SupremeFX II přináší všem hráčům komunity ROG vynikající zážitek z audia ve velmi vysoké kvalitě. Technologie SupremeFX II přichází s jedinečnými inovacemi virtuálního prostorového zvuku ve sluchátkách, které umožní hráčům během hry snadno odhalit nepřítele v 3D prostředí.

Chladicí modul Pin-Fin pro účinné a tiché chlazení
Vynikající konstrukce chladicího modulu Pin-Fin pomáhá udržovat nízké teploty systému a snižovat hluk ventilátoru při hraní. Poskytuje nejúčinnější chladicí systém, který je dnes pro základní desky k dispozici.