Hlavní navigace

Získejte od Vodafonu 600 SMS zdarma, 120 minut na volání nebo nový zlevněný telefon

[Tisková zpráva] Jste v létě na dovolené nebo na prázdninách a potřebujete být v kontaktu se svými blízkými? Využijte letní bonus od Vodafonu kombinující zvýhodněný telefon a balíček služeb.

Sdílet

Každý nový zákazník Vodafonu, který si od 4.července do 30. srpna vybere k jakémukoliv tarifu Naplno (kromě Rozjezdu Naplno) mobilní telefon za zvýhodněnou cenu, včetně přednastavených Vodafone live! telefonů, získá od operátora zdarma 600 SMS (200 SMS každý měsíc po dobu 3 měsíců). Pokud zákazník upřednostňuje volání, může si místo textových zpráv vybrat 120 volných minut do všech sítí v České republice (40 volných minut měsíčně po dobu 3 měsíců). Nevyčerpané SMS a volné minuty se do dalšího měsíce v tomto případě nepřevádí.

„Naši zákazníci týdně pošlou ze svých mobilů okolo 30 miliónů zpráv,“ říká Jana Papíková, senior manažerka pro získávání nových zákazníků Vodafonu a dodává: „SMS zprávy patří mezi nejoblíbenější služby na trhu, a proto jsme se rozhodli zákazníkům vyjít vstříc. V nové nabídce jsme ale nezapomněli ani na zákazníky, kteří raději upřednostňují volání.“

K 1.červenci 2006 navíc Vodafone zlevnil více než polovinu telefonů v portfoliu až o 1 600 Kč. K naprostým novinkám v nabídce telefonů patří Sharp GX29 s jedním z nejkvalitnějších displejů ve své třídě a velmi příznivou cenou 3 577 Kč ve standardu (s tarifem už od 77 Kč) Mezi další novinky v nabídce patří: Sony Ericsson K310i a Samsung ZV40 a Z400V. Více než polovina telefonů umožňuje přístup k multimediálnímu portálu Vodafone live! Nejlevnější live! telefon lze koupit již za 77 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).