Hlavní navigace

Zítra začíná Small Business Solutions

[Tisková zpráva]

Sdílet

Zítra začíná Small Business Solutions

Praha, 14. června 2005 – 15.6.2005 – Zajímavá a užitečná přehlídka informačních technologií začíná zítra v hotelu Olympik v Praze. Název Small Business Solutions (dále SBS) napovídá, že půjde o přehled řešení určených drobnému a střednímu podnikání – tedy firmám o velikosti cca od 50 do 300 zaměstnanců. SBS se skládá z části výstavní i konferenční, takže si budete předváděné produkty nejen důkladně prohlédnout a „osahat“, ale také se seznámit s možnostmi jejich implementace během konferenční části.

SBS se soustředí zejména na tyto tématické okruhy: podnikové aplikace a systémy, síťová řešení, informační bezpečnost a telekomunikace. Z pestré nabídky produktů, pokrývajících celou škálu potřeb tohoto segmentu podnikání, vyberme následující: navigační systém na bázi GPS od společností Hewlett-Packard a T-Mobile. Nejen před viry ochrání vaše data třeba firewall od Kerio Technologies, antivir NOD32 (PCS Software), nebo bezpečný modulární systém OG serverBox. Světem stále populárnější internetové telefonie vás provede Unient Communications. Chybět nebudou samozřejmě ani kompletní podniková řešení, jako je SAP Business One, vyvinutý speciálně pro potřeby malých a středních firem (Popron S&P System).

Kompletní a aktualizované informace o této akci najdete na www.sbsolution­s.cz, navštívit ji můřete 15. a 16.6.2005 od 9 do 16 hodin. Po celou tuto dobu je otevřena výstava a probíhá bohatý přednáškový program.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).