Hlavní navigace

Živé vysílání z Pardubic – 25.11.

[Tisková zpráva] Živé vysílání z Pardubic nabídne posluchačům v pátek 25. listopadu 2005 Český rozhlas 2 – Praha. Ve spolupráci s krajským studiem Českého rozhlasu v Pardubicích bude po celý den informovat o místních zvyklostech, zajímavostech apod. V pravidelných živých blocích se navíc spojí vysílání Českého rozhlasu 2 – Praha a Českého rozhlasu Pardubice. „Český rozhlas 2 – Praha navazuje na již realizované přímé přenosy, ten poslední se vysílal z České Lípy. V současné době se připravuje další živé vysílání a to z okolí Hradce Králové,“ doplnil ředitel ČRo 2 – Praha Jiří Vejvoda.

Sdílet

Moderátor Českého rozhlasu Pardubice Martin Stratílek provede svou pražskou kolegyni Světlu Magni po městě i okolí. V Dobrém jitru navštíví mj. muzeum vláčků v Rosicích či pardubické náměstí. Hostem pořadu Jak to vidí bude profesor pardubické univerzity Dr. Ivan Odilo Štampach, v Klubovně pak posluchačům poradí pardubický florista František Hlubocký, jak si vyzdobit o nadcházejícím adventu obydlí.

Odpolední vysílání bude patřit kultuře – rozhlasové studio v Pardubicích navštíví např. divadelní dramaturg Martin Farhner. V poslední hodině vysílání – Káva o čtvrté – se utkají zastánci výstavby nové spalovny se zástupci ekologů. A bude toho samozřejmě mnohem více.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).