Hlavní navigace

Životní úklid: Generální úklid u paní Ireny

[Tisková zpráva] Radikálně oddělit vzpomínky od zaprášených zbytečností se rozhodla paní Irena, kterou k tomu ale tak trochu přemluvila vlastní dcera. Paní Irena je totiž velice pečlivá, šetrná a systematická a je pro ni hodně těžké zbavit se zkrátka čehokoliv. Jak to dopadne, když vpustí do svého obydlí tým ze Životního úklidu?

Doba čtení: 1 minuta

Paní Irena Nováková si velmi váží věcí, které jí patří. I když ji dcera k radikálnímu úklidu už mnoho let přemlouvala, bylo vše marné. Na pomoc museli přijít až profesionálové z pořadu Životní úklid.

„Dokud to funguje, tak já to prostě nedokážu vyhodit.“ říká o většině věcí paní Irena. Svou roli však hraje také sentiment – jak těžké pro ni bude roztřídit knihovnu, když si dobře vzpomíná, že stála v minulém režimu celé hodiny pro získání dobrého čtiva? A co ta spousta učebního materiálu, který paní Irena coby učitelka angličtiny za léta nashromáždila?

Kuchyň toho pamatuje asi nejvíce – linka i ubrus z Rumunska na jídelním stole mají dokonce datum pořízení 1976! Na hromadě se však najdou i vzácné relikvie jako například starožitný Polaroid dovezený kdysi dávno z Japonska. Obrovská spousta fotek se v novém interiéru jistě zužitkuje a paní Ireně může začít nová životní etapa!

Sledujte velký úklid hromady nepotřebných nashromážděných věcí již v neděli 18. prosince 2011 od 17.10 na Primě!