Hlavní navigace

Životní úklid: Generální úklid u paní Ireny

[Tisková zpráva] Radikálně oddělit vzpomínky od zaprášených zbytečností se rozhodla paní Irena, kterou k tomu ale tak trochu přemluvila vlastní dcera. Paní Irena je totiž velice pečlivá, šetrná a systematická a je pro ni hodně těžké zbavit se zkrátka čehokoliv. Jak to dopadne, když vpustí do svého obydlí tým ze Životního úklidu?

Sdílet

Paní Irena Nováková si velmi váží věcí, které jí patří. I když ji dcera k radikálnímu úklidu už mnoho let přemlouvala, bylo vše marné. Na pomoc museli přijít až profesionálové z pořadu Životní úklid.

„Dokud to funguje, tak já to prostě nedokážu vyhodit.“ říká o většině věcí paní Irena. Svou roli však hraje také sentiment – jak těžké pro ni bude roztřídit knihovnu, když si dobře vzpomíná, že stála v minulém režimu celé hodiny pro získání dobrého čtiva? A co ta spousta učebního materiálu, který paní Irena coby učitelka angličtiny za léta nashromáždila?

Kuchyň toho pamatuje asi nejvíce – linka i ubrus z Rumunska na jídelním stole mají dokonce datum pořízení 1976! Na hromadě se však najdou i vzácné relikvie jako například starožitný Polaroid dovezený kdysi dávno z Japonska. Obrovská spousta fotek se v novém interiéru jistě zužitkuje a paní Ireně může začít nová životní etapa!

Sledujte velký úklid hromady nepotřebných nashromážděných věcí již v neděli 18. prosince 2011 od 17.10 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).