Hlavní navigace

Životní úklid: Úklid po třech generacích

[Tisková zpráva] V bytě, v němž se vystřídaly tři generace, zůstalo velké množství zbytečností, o kterých současní nájemníci ani neví. Hlavně pokoj, který obývá babička, zažil své. Staromódní obývací stěna přes jeho půlku tak ukrývá nečekaná tajemství. Dokážou se jich Beránkovi zbavit?

Sdílet

Ložnice manželů, žijících v bytě ještě s babičkou, by také potřebovala řádně provětrat. Kromě obrovské stěny zde není ani pohodlné spaní. Manželé totiž léta spí na molitanových matracích. „Pořád se to snažíme třídit, ale nějak se nedokážeme většiny věci zbavit,“ přiznávají sebekriticky.

Tým životního úklidu pozvala do bytu snacha, která chce své tchýni pomoci zbavit se zbytečností. Jenže pokoje jsou plné nejen jich, ale také spousty srdcových záležitostí. Památky po babičce či dědečkovi se samozřejmě vyházet nemůžou. Ale co prostěradlo do kočárku, skladované přes třicet let?

Nábytková stěna stála před mnoha lety polovinu manželské půjčky, dnes se však do interiéru nehodí a zabírá spoustu místa. Podaří se ji prodat na bleším trhu?

Sledujte generální životní úklid po třech generacích již v neděli 27. listopadu od 17.10 na Primě!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).