Hlavní navigace

Životní úklid v domku svobodné maminky

[Tisková zpráva] Paní Němcová žije se dvěma syny v maličkém domku na okraji města Kouřim. Protože je už 12 let rozvedená, zvykla si všechny mužské práce dělat sama. Vytvořila krásnou zahradu a postavila i skautskou chatičku. Ale na životní úklid nejen v domě, ale i v duši odvahu zatím nesebrala.

Sdílet

Každá věc má svůj příběh a bývá často cenná v době svého pořízení. Časem se však některé stávají jen nostalgickou vzpomínkou, nebo dokonce jen čímsi, co ani nevíme, jak jsme získali. Nejinak tomu je u věcí, kterých se potřebuje zbavit paní Němcová se syny. V malém domečku totiž není úložných prostor nazbyt.

Na první pohled je toho v malém domku opravdu hodně. Ale všechny věci se jeví praktické a v domácnosti se používají. Co tedy vyhodit? Při bližším prozkoumání a několika vnitřních bojích se nakonec rodina přece jen rozhodne něco zlikvidovat, něco dát na charitu a něco prodat. Jaký bude výdělek na bleším trhu?

Velký boj se tentokrát svede o samovar z Ruska, který je nejstarší relikvií v domě. Hádat se o jeho zachování bude především starší syn. Dají mu nakonec moderátoři za pravdu? A jak se rodince bude líbit proměna interiéru?

Úklid kvůli vzniku dětského království sledujte již v neděli 20. listopadu od 17.10 na Primě!