Hlavní navigace

Zkroťte si své Ferrari!

[Tisková zpráva] Sníte o nejmodernějším notebooku Ferrari 4000? A chcete získat poslední iPod Nano, DVD nebo MP3 přehrávač zdarma? Společnost ACTIVE 24 nabízí vánoční dárek každému, kdo si do konce prosince objedná jeden z nabízených webhostingových modelů – a navíc šanci získat ve slosování nejmodernější notebook Ferrari.

Sdílet

„Zájem o vánoční akci předčil naše očekávání, a proto jsme se ji rozhodli pro velký úspěch prodloužit až do konce prosince. Každý zákazník získává hodnotný dárek, internetovou doménu zdarma a nově také účast ve slosování, kde je první cenou nejmodernější notebook Ferrari 4000“, říká Libor Kopecký, obchodní ředitel ACTIVE 24.

Každý, kdo si objedná jeden z hostingových modelů na WWW.SERVERY.CZ, získává automaticky nárok na dárek* zdarma plus šanci vyhrát nejmodernější notebook Ferrari 4000. Zákazníci se tak mohou těšit například na iPod Nano, PANASONIC DVD přehrávač, ACER MP3 přehrávač s FM rádiem, USB disk či láhev kvalitního vína, případně peněžní voucher v odpovídající hodnotě.

Příjemné prožití nadcházejících svátků všem svým zákazníkům přeje tým společnosti ACTIVE 24, největšího poskytovatele webhostingu a registrátora internetových domén v ČR.

* Detailní informace naleznete na http://vanoce­.servery.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).