Hlavní navigace

Zkuste si práci zahraničního zpravodaje a vyhrajte zájezd

[Tisková zpráva] „Velkou zápisníkovou soutěž“ vyhlašuje Český rozhlas 1 – Radiožurnál ve svém pořadu Zápisník zahraničních zpravodajů. Porovnat své cestovatelské postřehy s ostatními a vyzkoušet si práci zahraničního zpravodaje teď mohou všichni posluchači Radiožurnálu. Vítěz vyhraje luxusní pobyt ve Švýcarsku, ve hře jsou i další atraktivní ceny.

Sdílet

Rádi cestujete do zahraničí, fotíte a chcete se podělit o své zážitky? Objevte pro naše posluchače místa, kam se zpravodajové Českého rozhlasu třeba ještě nedostali a vyhrajte luxusní zájezd do Švýcarska! Od 15. března do 15. června mohou všichni posluchači Radiožurnálu posílat na adresu zzz@rozhlas.cz své vlastní textové zápisníky z cest, které je třeba doplnit alespoň jednou autentickou fotografií.

Nejlepší díla budou každý měsíc posuzovat čtenáři a návštěvníci nových „zápisníkových“ stránek www.radiozurnal­.cz/zzz. Všechny zajímavé postřehy z cest se objeví nejen na webu, ale také ve vysílání. Informace o soutěži uslyší posluchači každou sobotu a neděli v Zápisníku zahraničních zpravodajů (so-ne 10:06, 22:06 ®).

Zapojte se do soutěže a posílejte své příběhy! Přesná pravidla soutěže naleznete na www.radiozurnal­.cz/zzz.

Nové webové stránky pořadu Zápisník zahraničních zpravodajů www.radiozurnal­.cz/zzz nabízí všechny odvysílané reportáže v textové i audio podobě, dokumentační fotografie, obsahují informace o všech zahraničních zpravodajích, blogy zpravodajů, ale například i zábavné interaktivní hry a vědomostní kvízy.