Hlavní navigace

ZlatéStránky.cz přináší nový standard v hledání kontaktů on-line

[Tisková zpráva] Praha, 26. srpna 2009 – Společnost Mediatel oznámila spuštění nové generace on-line řešení Zlatých Stránek na www.zlatestranky.cz. ZlatéStránky.cz, které mají jednu z největších databází kontaktů na firmy a osoby v České republice, nyní budou nabízet nové, unikátní aplikace jako jsou 3D Návštěvy měst, obchodních center, obchodů a restaurací a mnoho dalších, na českém trhu nových, funkcí.

Sdílet

„Naše nové on-line řešení je pro Zlaté Stránky významným krokem vpřed a posiluje pozici Mediatelu na trhu multimediálních hráčů. Za poslední tři roky jsme jako společnost i co se týká našich produktů dosáhli významného pokroku, se kterým jsem velmi spokojená,“ říká Kimberli Lewis, generální ředitelka společnosti Mediatel pro Českou republiku a Slovensko. „V minulosti si nás lidé spojovali s tištěným produktem, který stále využívá více než 50 % populace, ale očekáváme, že nás v souvislosti s novými ZlatýmiStránkami.cz začnou vnímat jako lídra na trhu multimediálních řešení. Firmám nabízíme možnost atraktivní prezentace s vysokou návratností investice v poměru 1:49, který dále poroste.“

3D Návštěvy
Unikátní aplikací, jež přináší nové ZlatéStránky.cz jako první na trhu, jsou 3D Návštěvy (známé také pod názvem „Streetviews“). Aplikace umožňuje uživatelům prohlížet si panoramaticky nejen ulice v centrech měst, ale i virtuálně navštívit obchody, restaurace a jiné objekty podél pokrytých ulic.

Firmám zase umožňuje ojedinělým způsobem pozvat zákazníky prostřednictvím internetu z pohodlí jejich domova nebo kanceláře do své provozovny, přiblížit jim její atmosféru a podchytit jejich zájem. Jedním z prvních a velmi důležitých zákazníků Mediatelu využívajících tuto aplikaci je nákupní centrum Palladium v Praze.

„3D Návštěvy jsou pro naše nájemce / obchodní partnery i pro nás velmi cenným nástrojem komunikace s návštěvníky nákupního centra PALLADIUM v Praze,“ říká Iva Pipotová, ředitelka marketingu a PR PALLADIA. „Vzhledem k tomu, že čeští uživatelé tráví na internetu stále více času, je velmi důležité, aby měli dostupné informace v co nejatraktivnější podobě a bylo snadné s nimi pracovat. Aplikace 3D Návštěvy tyto parametry rozhodně naplňuje a my se těšíme na pozitivní reakce našich návštěvníků. PALLADIUM je moderním nákupním centrem a chce udávat směr – a to nejen v módě.”

Uživatelé se k aplikaci 3D Návštěvy dostanou prostřednictvím:

  • internetové adresy www.3dnavstevy.cz
  • odkazu na domovské stránce www.zlatestranky.cz
  • výsledkové stránky vyhledávání firemního profilu firmy, která si produkt 3D Návštěvy zakoupila.
  • vlastní webové prezentace inzerenta, který si na svou domovskou stránku může přidat flash okno s jeho 3D Návštěvou, a uživatel se poté proklikem dostane na samotnou aplikaci

V současnosti jsou aplikací 3D Návštěvy v České republice pokryta centra Prahy a Brna, Českých Budějovic, Plzně a Olomouce. Cílem společnosti Mediatel je rozšířit pokrytí na co největší počet měst.

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories. Díky tomu mohou uživatelé v rámci aplikace přímo z českých Zlatých Stránek zavítat i do měst dalších zemí, jako je Rakousko, Polsko, Slovensko, Dánsko, Holandsko a další. Stejně tak turisté cestující do České republiky jistě uvítají možnost využívat službu, na kterou jsou již zvyklí, i pro své návštěvy v České republiky.

Mezi další nové funkce, které ZlatéStránky.cz přináší, patří:

  • Funkce Rádius – hledání kontaktu s využitím vzdálenosti od zadané adresy. Umožňuje snadno najít např. všechny obchody s elektronikou do 5 km včetně vyznačení jejich polohy na mapě.
  • Mapy a špičkový plánovač tras – ZlatéStránky.cz poprvé přicházejí i s vlastním mapovým řešením, které je navíc doplněno plánovačem tras. Mapy vynikají svojí intuitivností, jednoduchým používáním a dále pokročilými dynamickými prvky při zobrazování výsledků.
  • Moje záložky – jednoduše si lze vytvořit vlastní uživatelský účet a personalizovat svoji stránku. Uživatel si pak může uložit výsledky hledání včetně míst na mapě a kdykoliv se k nim vrátit. Navíc získá možnost zapojit se do hodnocení firem na základě svých zkušeností a psát komentáře, které sdílí s ostatními uživateli.
  • Pokročilé filtrování – pomocí mnoha různých filtrů a řazení, např. podle místa, rubriky, názvu, otevírací doby nebo vzdálenosti, se maximalizuje pravděpodobnost nalezení pouze užitečných kontaktů.
  • Interaktivita – jakýkoliv nalezený kontakt lze zaslat na mobilní telefon, e-mail, uložit do Outlooku nebo do Mých záložek (viz výše).
  • Porovnávání záznamů – libovolně vybrané kontakty je možné mezi sebou porovnávat obdobným způsobem, jako když se srovnávají produkty v e-shopech.

„Přidali jsme několik dalších funkcionalit jak pro uživatele, tak inzerenty a v následujících měsících budeme pokračovat v jejich rozšiřování,“ říká Luboš Čipera, ředitel pro on-line služby a business development. „Kromě implementace nových technologií úzce spolupracujeme se zákazníky tak, aby jim naše nabídka přinášela co největší užitek. Nové multimediální balíčky jsou kombinací internetových, mobilních a tištěných řešení a zákazník si snadno může vybrat, jakou formu prezentace upřednostní. Nabízíme také služby Search Engine Optimization a Search Engine Marketing jak pod produktovou řadou Zlaté Stránky, tak v rámci naší nové divize Clearsense, která se na tyto služby specializuje.“

Společnost Mediatel je součástí mezinárodní skupiny European Directories S.A. a působí na českém a slovenském trhu od r. 1991. Nabízí široké portfolio elektronických i tištěných produktů, určených pro vyhledávání kontaktů. Klíčovými značkami Mediatelu jsou ZlatéStránky.cz, TravelGuide.cz, Hotel Guide a B2B databáze firem Inform.cz. Mediatel poskytuje také directmarketingové služby (telemarketing, pronájem adres, direct mail, tvorba a správa databází). Mediatel má více než 700 zaměstnanců, sídlo společnosti je v Praze, regionální kanceláře v Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Pardubicích a Ústí nad Labem.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).