Hlavní navigace

Zlatý fond České kinematografie na Topfun

[Tisková zpráva] Internetová videopůjčovna Topfun a Ateliéry Bonton Zlín a.s. zahájili spolupráci. Topfun nyní přináší fanouškům Českého filmu opravdovou lahůdku. Více jak 250 filmových klasik lokální produkce rozšíří videotéku Topfun. Diváci se mohou těšit na Tři oříšky pro popelku, Rozpuštěný a vypuštěný, Obecná škola, Vrchní prchni, Což takhle dát si špenát, Kulový blesk, Ať žijí duchové, Jak básníkům chutná život, Pane vy jste vdova, Šest medvědů s Cibulkou, Dívka na koštěti, Páni kluci, Kamarád do deště, Smrt krásných srnců, Princ Bajaja, Krakonoš a lyžníci, Sestřičky, Od zítřka nečaruji, Diskopříběh, Osvobození Prahy, Třetí princ, Zralé víno, Bota jménem Melichar, O statečném kováři, Upír z Feratu, S čerty nejsou žerty, Hoří má panenko... prostě ty nejúspěšnější pohádky, komedie, dramata....

Sdílet

Společnost Divida s.r.o. je provozovatelem služby virtuální videopůjčovny Topfun. Služby Topfun jsou dostupné prostřednictvím veřejné sítě internet na teritoriu České a Slovenské republiky již od 15.6.2006. Do dnešního dne Topfun uzavřel smlouvy o dodávkách filmového obsahu s 36 producenty a distribučními společnostmi. Jedná se především o poskytovatele filmů nezávislých studií a také lokální tvorby. Patří zde například společnost Help Film, Pragofilm, Whisconti, T.H.A., Jakubiskofilm, Metropolitanfilm, Biograf Jana Svěráka, Bontonfilm, MidoFilm a nově také SilverScrean a mnoho dalších. Stačí si vyťukat www.topfun.cz a z pohodlí svého domova, kanceláře či na cestách si mohou natěšení diváci v TV kvalitě pustit další díly tohoto seriálu. Jednotlivé díly Přešlapů budou na Topfun k dispozici již týden před uvedením ve vysílání TV Prima. V nabídce je mnoho filmových titulů všech žánrů – od animovaných pořadů pro nejmenší až po erotické programy pro dospělé. Filmy jsou nabízeny v kvalitě obrazu od 640×480 pix, 750×576 pix a nejnovější tituly pak distribuujeme v rozlišení 1024×720 pix, což je základní úroveň HD. Mezi další partnery Topfun také patří CentrumHolding a.s., CSFD.cz. Česko-slovenská filmová databáze, která je největší filmová databáze v tomto teritoriu. Společnost RIO Media, poskytující služby Topfun prostřednictvím IPTV sítě.

Jedním z nejdůležitějších kroků vývoje služeb Topfun je příprava nasazení filmů majors studií. Výsledkem bude plnohodnotná alternativa klasické kamenné videopůjčovny s širokou nabídkou filmů. Po nasazení těchto studií – Paramount, Sony pictures, Warner, Disney, Universal a Fox bude každý rok na službě Topfun uvedeno více jak 150 filmových novinek – především megahitů těchto studií a dále velké rozšíření filmové knihovny o více jak 500 filmů.

Tým Topfun je přesvědčen, že tato služba se díky stále se rozšiřující nabídce filmů a také díky novým formám odbytových kanálů a strategickým partnerům stane trendovou, moderní a hlavně žádanou formou filmové zábavy. Topfun připravuje rozšíření svých služeb i na další teritoria jako je Maďarsko, Polsko, Rumunsko, Chorvatsko. Topfun díky spolupráci se strategickými partnery postupně přechází z beta do ostrého provozu.

Více novinek o nabízených službách se zákazníci mohou dozvědět na webu www.topfun.cz v sekci Tiskové zprávy: http://www.top­fun.cz/tiskove-zpravy