Hlavní navigace

Změň svůj život s další řadou Česko Slovenské SuperStar!

[Tisková zpráva] Martin Chodúr, Miro Šmajda, Ben Cristovao, Aneta Langerová, Sámer Issa, Petr Bende a řada dalších mladých zpěváků se přihlásila do pěvecké soutěže Superstar a jejich život se změnil od základů. TV Nova opět s TV Markíza dávají možnost dalším nadějným zpěvákům a zpěvačkám zapsat se do myslí Čechů a Slováků. Začíná totiž další řada ČESKO SLOVENSKÉ SUPERSTAR! Všichni zájemci se mohou hlásit na internetu, zajistit si tak místo v soutěži a být další mezinárodní hvězdou. První casting proběhne už za necelý měsíc v Brně.

Sdílet

Praha 19. října 2010 – Další ročník úspěšného pěveckého projektu ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR je tady! Mladí a nadějní zpěváci a zpěvačky mají opět jedinečnou šanci ukázat své pěvecké nadání oběma národům a přesvědčit je, že právě oni jsou adepty na vítězství.

Zabojuj, získej výhru v hodnotě 100 000 eur a změň svůj život!

Na internetových stránkách www.superstar.tv stačí vyplnit registrační formulář a své zlato v hrdle předvést na některém z castingových kol v České republice a na Slovensku. To úplně první se bude konat již za necelý měsíc.

Brno – 18. listopadu 2010
Bratislava – 9. – 10. prosince 2010
Praha – 19. – 20. prosince 2010
Košice – 9. ledna 2011

Zápolení o další titul Česko Slovenské Superstar se na obrazovkách TV Nova a TV Markíza objeví na jaře příštího roku.

Na vítěze bude opět čekat zajímavá výhra v hodnotě 100 tisíc eur. Kromě toho ale získá příležitost vydat své album a oslovit spoustu fanoušků obou zemí.

Jedinečnou šanci přihlásit se, předvést své pěvecké nadání, připojit se tak k hvězdám české a slovenské hudební scény a slavit úspěchy stejně jako adepti předchozích řad Superstar má i tentokrát každý ve věku od 15 do 30 let.

Více na www.superstar.tv

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).