Hlavní navigace

Změňte okolí svého bydliště k lepšímu!

[Tisková zpráva] 29. září 2010 - Nelíbí se vám zanedbaná místa kolem vašeho domova? Vadí vám neupravené dětské hřiště, posprejované ulice či nevyužité prostory? Teď máte jedinečnou možnost to jednoduše změnit k lepšímu. Stačí zavolat na linku 800 42 42 42 a aktivně tak přispět k proměně svého okolí. Projekt „Změňte své okolí k lepšímu“organizuje kabelová a satelitní stanice DEKO, své nápady mohou navrhovat obyvatelé Liberce, Rožnova pod Radhoštem, Ostrova, Přibyslavi, Chodova a Kadaně nově v prodlouženém termínu až do 5. října 2010.

Sdílet

Z konečného seznamu poté stanice DEKO vybere v každém městě jedno místo, které bude na přelomu září a října kompletně změněno podle návrhu občanů. Veškeré úpravy poté proběhnou v co nejrychlejším možném čase, úpravy kompletně sponzoruje stanice DEKO. Na projekt upozorňují také plakáty ve vybraných městech.

„V každém městě je mnoho míst, se kterými jejich občané nejsou spokojeni, a na jejichž úpravu často nejsou peníze. Chtěli bychom takto co nejvíce přispět ke zlepšení kvality života lidí, pokud bude mít akce úspěch, rádi bychom v této činnosti pokračovali,“ nechal se slyšet PR & marketingový manažer stanice DEKO Václav Mozer.

DEKO vysílá na českém trhu již od roku 2005 a svým divákům se snaží přinášet široké spektrum informací týkající se bydlení či životního stylu. Stanice patří do skupiny kvalitních televizních stanic pod vedením společnosti Chello Central Europe. Obsah televize DEKO se postupně vyvinul a dnes je jeho hlavním cílem inspirovat diváky a přinést jim nápady, které pomohou upravit si co nejútulněji své bydlení a jeho okolí.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).