Hlavní navigace

Změny v programu České televize

[Tisková zpráva] Česká televize se rozhodla zatraktivnit hlavní vysílací čas pro miliony diváků, kteří projevují trvalý zájem o původní dramatickou tvorbu. Od úterý 11. dubna bude ve 20 hodin na ČT1 vysílat každý týden oblíbený seriál Ranč U zelené sedmy. Seriál režiséra Miroslava Balajky z roku 1997 vypráví o radostech a strastech rodiny Kudrnových, která vymění život v paneláku za život na statku.

Sdílet

S tímto záměrem souvisí i další změny ve vysílacím schématu ČT. Talk show Haliny Pawlowské Banánové rybičky bude od 11. dubna na obrazovce ČT1 vždy v úterý od 20.35 hodin. Po ní, od 21.10 hod., mohou diváci sledovat příběhy nečekaných setkání plných usmíření, lásek a tajných snů s moderátorkou Ester Janečkovou v pořadu Pošta pro tebe.

Cyklus dokumentů o známých osobnostech 13. komnata bude od 15. týdne letošního roku zařazen do pátečního večerního vysílání na ČT1, a to od 21 hodin po seriálu Dobrodružství kriminalistiky a před talk show Jana Krause Uvolněte se, prosím. Cyklus nahradí pořad Na ulici, který nesplnil očekávání jak diváků, tak České televize. Proto nebudeme v jeho natáčení pokračovat a dosud předtočené díly odvysíláme mimo hlavní vysílací čas.

Nově také nabídneme divákům o jednu reprízu navíc magazínu Kultura v regionech ČT24, a sice na programu ČT1 v noci ze soboty na neděli v 03.00 hod. Zprostředkujeme jim zpravodajský přehled nejdůležitějších událostí z oblasti umění vysílaný v premiéře na ČT24 každou sobotu v 17.30 hod. a v repríze každý čtvrtek po 13té hodině na ČT2 a každou neděli v 06.25 hod. na ČT1.

Na programové změny diváky upozorníme na obrazovce ČT, na teletextu a webu ČT, v denním tisku a v pořadu Čétéčko.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).