Hlavní navigace

Změny v programu TV Nova budou vždy rozhodovat její diváci

[Tisková zpráva] Praha, 11. února 2011 – Romantický seriál Tisíc a jedna noc byl po Ordinaci v růžové zahradě 2 nejsledovanějším nezpravodajským pořadem v prvním týdnu, kdy byl poprvé uveden na obrazovky. V průměru ho sledovalo 1,3 milionů diváků v kategorii D15+ a více než půl milionu diváků v cílové skupině D15-54. Moderní romantická pohádka zvítězila v kategorii 15+ i nad nejnovějšími americkými velkofilmy, oblíbenými českými seriály a pořady vlastní tvorby. Vysoký počet diváků, kteří si tento nový formát oblíbili, nám ukázal, že apetit na zahraniční romantické seriály u českých televizních diváků existuje. Z finančního hlediska se seriál Tisíc a jedna noc navíc řadí k nejúspěšnějším formátům TV Nova.

Sdílet

V návaznosti na profil diváků seriálu Tisíc a jedna noc a kritérium sledovanosti v hlavní komerční cílové skupině TV Nova, kterou je D15–54, se TV Nova rozhodla pokračovat s vysíláním tohoto formátu od pondělí do pátku v čase 17:30 hodin.

Nové složení pořadů v hlavním vysílacím čase TV Nova, počínaje týdnem od 14. února, bude obsahovat populární české i zahraniční tituly, které naplní vysoká očekávání našich diváků a obchodních partnerů. Česko Slovenská SuperStar, Ordinace v růžové zahradě 2, Ulice, Comeback, premiérové české i mezinárodní formáty a samozřejmě silné zpravodajství TV Nova si udrží přízeň našich věrných a náročných diváků, kteří jediní rozhodnou o tom, jak bude program Novy vypadat.

Zdroj: ATO-Mediaresearch