Hlavní navigace

Změny v řízení místní pobočky společnosti Gartner

[Tisková zpráva] Ve společnosti KPC-Group, s.r.o., která je nezávislým zastoupením analytické společnosti Gartner v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, došlo na přelomu roku ke dvěma změnám. Jediným společníkem a jednatelem společnosti se stal její ředitel, Ing. Oldřich Příklenk. Novou adresou sídla společnosti je dosavadní korespondenční adresa, Jeremiášova 769, Praha 5, 155 00.

Sdílet

„Zjednodušení řídící struktury je dalším logickým krokem k profesionalizaci působení Gartner na českém a slovenském trhu a přinese zlepšení služeb a akceleraci růstu společnosti“, komentuje Oldřich Příklenk tyto změny a dodává: „V novém roce plánujeme další posílení lokálních aktivit Gartner včetně reorganizace konzultační divize společnosti a jejího zaměření na ICT benchmarkové projekty.“

Společnost Gartner pomáhá klientům dělat správná rozhodnutí v oblasti informačních technologií. Klientem Gartner je přes 10 000 organizací včetně šéfů informatiky a dalších senior IT manažerů v soukromých i ve státních organizacích a investičních skupinách. Gartner se člení do divizí Gartner Research, Gartner Executive Programs, Gartner Consulting a Gartner Events. Firma Gartner byla založena roku 1979, hlavní sídlo má ve Stamfordu (Connecticut, USA). Gartner zaměstnává 3 800 pracovníků včetně 1 200 analytiků a konzultantů ve více než 75 zemích. Na českém trhu působí Gartner prostřednictvím společnosti KPC-Group, s.r.o. od května 2001, na Slovensku od roku 2003 a v Rumunsku od ledna 2007.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).