Hlavní navigace

Změny v řízení místní pobočky společnosti Gartner

[Tisková zpráva] Ve společnosti KPC-Group, s.r.o., která je nezávislým zastoupením analytické společnosti Gartner v České republice, na Slovensku a v Rumunsku, došlo na přelomu roku ke dvěma změnám. Jediným společníkem a jednatelem společnosti se stal její ředitel, Ing. Oldřich Příklenk. Novou adresou sídla společnosti je dosavadní korespondenční adresa, Jeremiášova 769, Praha 5, 155 00.

Doba čtení: 1 minuta

„Zjednodušení řídící struktury je dalším logickým krokem k profesionalizaci působení Gartner na českém a slovenském trhu a přinese zlepšení služeb a akceleraci růstu společnosti“, komentuje Oldřich Příklenk tyto změny a dodává: „V novém roce plánujeme další posílení lokálních aktivit Gartner včetně reorganizace konzultační divize společnosti a jejího zaměření na ICT benchmarkové projekty.“

Společnost Gartner pomáhá klientům dělat správná rozhodnutí v oblasti informačních technologií. Klientem Gartner je přes 10 000 organizací včetně šéfů informatiky a dalších senior IT manažerů v soukromých i ve státních organizacích a investičních skupinách. Gartner se člení do divizí Gartner Research, Gartner Executive Programs, Gartner Consulting a Gartner Events. Firma Gartner byla založena roku 1979, hlavní sídlo má ve Stamfordu (Connecticut, USA). Gartner zaměstnává 3 800 pracovníků včetně 1 200 analytiků a konzultantů ve více než 75 zemích. Na českém trhu působí Gartner prostřednictvím společnosti KPC-Group, s.r.o. od května 2001, na Slovensku od roku 2003 a v Rumunsku od ledna 2007.