Hlavní navigace

Značka HAL3000 přivedla 100MEGA na Slovensko

[Tisková zpráva] Brno, 21. 9. 2010 – Jedna z největších firem na českém IT trhu, společnost 100MEGA Distribution s.r.o., výrazněji vstupuje na slovenský trh. V Bratislavě v těchto dnech otevírá novou pobočku, která by měla uspokojit rostoucí poptávku slovenských zákazníků po značkových počítačích HAL3000.

Sdílet

100MEGA se kromě distribuce světových IT značek typu DELL, BenQ či Samsung věnuje i výrobě vlastních počítačů značky HAL3000. Právě rostoucí poptávka po těchto sestavách se stala hlavním impulzem k expanzi na Slovensko. „V posledních měsících jsme zaznamenali významný nárůst objednávek ze Slovenska. Rozhodli jsme se proto otevřít novou pobočku právě v Bratislavě, abychom svým zákazníkům byli ještě blíž. Tento krok přitom vnímáme jako velmi významnou příležitost pro budoucí rozvoj firmy,“ říká marketingový manažer společnosti 100MEGA Aleš Tálský.

Slovenští distributoři tak nově získávají exkluzivní možnost zapojit se do partnerského programu autorizovaných prodejců či servisních partnerů HAL3000. Výhodná poloha centrálního skladu s více než 8000 položkami navíc umožňuje dopravu zboží do 24 hodin po celém Slovensku.

Nová pobočka společnosti 100MEGA sídlí v blízkosti dálnice D2 na adrese Nejedlého 6. Její otevření doprovodí každodenní akce na podporu prodeje, včetně bonusů pro nové zákazníky. „Chceme se na Slovensku prezentovat nejen jako spolehlivý distributor, ale i výrobce počítačů vlastní značky a rozšířit síť spokojených autorizovaných partnerů,“ uzavírá Tálský.

O společnosti 100MEGA Distribution, s.r.o.
Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. byla založena v roce 1994. Jako velkoobchod s počítačovými komponenty a výrobce počítačů je jednou z vedoucích IT firem v České republice. Dnes se právem řadí mezi nejvýznamnější distributory na českém trhu a tuzemské výrobce počítačových sestav. Stabilita společnosti je deklarována již po několik let pravidelným meziročním nárůstem v obratu i zisku. Centrála se skladem a výrobní linkou počítačů HAL3000 se nachází v Brně. Společnost 100MEGA Distribution s.r.o. má pobočky v Praze, Ostravě, Plzni a Českých Budějovicích a nejnověji i v Bratislavě.