Hlavní navigace

ZnámOdpověď.cz je nový web plný rychlých otázek a odpovědí

[Tisková zpráva] Tento týden odstartoval nový zábavný web s názvem ZnámOdpověď.cz. Tento web se snaží svým návštěvníkům nabídnout systém rychylých otázek a odpovědí novou a netradiční formou. Jeho unikátnost a zajímavost je ukryta v jeho jednoduchosti. Webové stránky netvoří žádný složitý systém provazbených struktur stránek, neklade žádné překážky v navigaci či orientaci na stránce. Hned z titulní stránky je možné odpovídat na jednu otázku za druhou, na stránce „Databáze otázek“ je možné prohlížet odpovědi registrovaných i neregistrovaných uživatelů k jednotlivým otázkám. Chcete-li položit vlastní otázku, je nutné provést zcela jednoduchou registraci a to v jednom kroku.

Sdílet

Důraz je kladen i na provázanost se sociálními sítěmi Facebook, Twitter, Google Buzz, Delicious a MySpace. Otázky je tak možné sdílet, včetně jejich odpovědí s vašimi přáteli.

Rozšířené informace o webu ZnámOdpověď.cz
ZnamOdpoved.cz je pro ty, co (skoro) všechno ví a nebojí se odpovídat! Jste hlava a znáte odpověď na všechno? Žádná otázka vás nezaskočí? Máte na každou otázku tu správnou odpověď? V tom případě to můžete dokázat nejenom sobě, ale i ostatním a to na zajímavém, nově vzniklém webu ZnámOdpověď.cz.

ZnamOdpoved.cz je i pro ty, co občas potřebují poradit! Chcete získat odpověď na vaši otázku? Nevíte si s něčím rady? Ať už potřebujete poradit ve škole, v práci, ve vztahu, s návodem na mobil, s čímkoliv, stačí se zaregistrovat a položit vaši otázku. Nechte si pak jednoduše poradit od ostatních.

Chcete jen odpovídat?
Můžete odpovídat na otázku za otázkou a tím pomáhat jiným. Po zodpovězení otázky na stránce ZnámOdpověď.cz se zobrazí další otázka. Takto můžete pokračovat v odpovídání otázky za otázkou. Nevíte-li na otázku odpověď, stačí ji přeskočit kliknutním na pole „Položit novou otázku“. Odpovídat na otázky mohou registrovaní i neregistrovaní návštěvníci.

Chcete položit vlastní otázku?
Pro uveřejnění vlastní otázky je nutné se zaregistrovat na stránce „Registrace“. Ve vašem profilu „Databáze mých otázek“ pak můžete pokládat neomezené množství dotazů. U každé otázky můžete sledovat odpovědi ostatních návštěvníků stránky (registrovaných i neregistrova­ných). Každá nově položená otázka podléhá schválení administrátora (většinou do 48 hodin). Teprve po schválení se otázka na serveru začne zobrazovat a ostatní uživatelé mohou psát své odpovědi.

O portálu ZnámOdpověď.cz
Portál ZnámOdpověď.cz patří do skupiny portálů zaměřujících se na zábavu a na vybrané úzce specializované obory. Rozšiřuje tak rodinu domén www.nosime-hodinky.cz, www.e-facebook.cz, www.podnikovy-software.cz, www.reklamablog.cz a www.itmimozem­stan.cz.

Více informací najdete na www.znamodpoved.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).