Hlavní navigace

Zoner INSHOP propojen s dalším informačním systémem KOSTKA Pro

[Tisková zpráva] Společnost Apex Computer s.r.o. vytvořila ve spolupráci se společností ZONER software, a.s., oddělení INSHOP, nový modul, který umožňuje propojení informačního systému Kostka Pro s internetovým obchodem Zoner INSHOP4. Pro uživatele IS Kostka Pro tak dochází k výrazné časové a finanční úspoře při zpracování objednávek a aktualizaci zboží na internetovém obchodu.

Sdílet

V IS KOSTKA Pro (SB) je přidána funkce, pomocí které se připraví data pro přenos dat mezi internetovým obchodem a informačním systémem. Hlavním a původním zdrojem dat se tak stává informační systém KOSTKA a Zoner INSHOP v podstatě slouží jako výkladní skříň. Dochází tak k podstatnému zjednodušení správy katalogu zboží. Také odpadá nutnost ručního přepisování objednávek z eshopu do ekonomického systému.

Podrobnější popis přenášených dat je uveden níže.

Směr přenosu dat z KOSTKA Pro do Zoner INSHOP4:

  • katalog zboží – název, popisy, cena, obrázky, množství skladem
  • údaje o nakupujících (odběratelích) – jméno, adresy a další kontaktní údaje

Směr přenosu dat ze Zoner INSHOP4 do KOSTKA Pro:

  • nové objednávky
  • jednotlivé položky objednávek
  • údaje o nakupujících (odběratelích) – jméno, adresy a další kontaktní údaje

Do konce roku 2009 nabízí společnost APEX Computer funkci pro propojení s internetovým obchodem (v plné verzi) zcela zdarma.

Společnost ZONER software, a.s., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty Zoner Draw (Zoner Callisto) a Zoner Photo Studio byly lokalizovány do několika světových jazyků. Systém Zoner inShop je nejrozšířenějším systémem pro tvorbu a provoz profesionálních elektronických obchodů v České republice a v současné době jej využívá téměř 1.200 klientů.

APEX Computer, s.r.o. je česká firma specializující se na dodávky informačních systémů a poskytováni služeb v oblasti výpočetní techniky. Informační systém nové generace, KOSTKA Pro SB, díky použití nejmodernějších technologií a unikátní koncepci, které zaručují výkonnost, bezpečnost, stabilitu a individualitu přístupu, přináší malým a středním firmám možnost využívat možností a technologií, které byly do nedávné doby určeny jen velkým společnostem.

V současné době v systému IS KOSTKA Pro (SB) pracuje 705 uživatelů. Firma je již několikátým rokem držitelem titulů jakými jsou Microsoft Gold Certified Partner a Hewlett-Packard Business Partner. V roce 2002 informační systém KOSTKA Pro zvítězil v soutěži o nejlepší řešení „Microsoft Industry Awards“ v ČR a SR, a to v kategorii „Nejlepší řešení pro malé a střední firmy“.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).