Hlavní navigace

Zoner INSHOP4 - MULTIIMPORT a propojení s ekonomickým systémem I6

[Tisková zpráva] (Brno, 4.5. 2009) Společnost ZONER software, a.s., oddělení INSHOP, vytvořila pro firmu ELKO Valenta speciální funkci MULTIIMPORT. Tato funkce je výsledkem dlouholeté spolupráce oddělení INSHOP a jeho autorizovaného partnera firmy WSD. Funkce MULTIIMPORT je dalším stadiem vývoje aplikace INSHOP4. Vývoj systému INSHOP4 jako otevřeného řešení přirozeně směřuje k většímu propojení eshopu s dalšími aplikacemi. Cílem tohoto vývoje je pak usnadnění práce, rychlá dostupnost informací a výrazná úspora finančních prostředků.

Sdílet

Realizace probíhala na dvou větvích

  1. Prvním krokem funkce MULTIIMPORT bylo propojení aplikace INSHOP s ERP systémem I6 od firmy CyberSoft®.
  2. Dalším milníkem ve vývoji funkce bylo dopracování dalšího propojení s velkoobchodem domácích spotřebičů a spotřební elektroniky HPTronic.

Tyto dvě oddělené větve aplikace se spojily právě ve finální podobě funkce MULTIIMPORT. V současné podobě této aplikace jsou základním zdrojem dat ERP I6 a nebo soubory HPTronic. Díky celkové otevřenosti systému Zoner INSHOP4 je další rozšiřování importu samozřejmostí. Roste tak kromě funkčnosti i jeho variabilita.

Co všechno MULTIIMPORT dokáže?

  • Propojuje původní stromy kategorií dodavatelů se stromem kategorií zákazníka.
  • Importuje automaticky v nastavitelných časových intervalech nebo kdykoli si řeknete.
  • Karta produktu bude vždy zcela aktuální (ceny, popisy, obrázky, doplňující soubory).
  • Přepočte ceny produktů podle zadaných parametrů (% přirážky pro jednotlivé kategorie).
  • Umožňuje bezproblémový import více dodavatelských souborů a jejich sloučení.
  • Mapa kategorií – synchronizuje kategorie Vašich dodavatelů a kategorie Vašeho INSHOPu.

Paní ing. Štěpánka Borková, která celý projekt obchodování na internetu ve firmě ELKO Valenta řídí, dodává: „S řešením INSHOP4 jsme velmi spokojeni a využíváme jej už řadu let. Propojením internetového obchodu s naším systémem I6 a dalšími dodavateli jsme výrazně snížili náklady spojené s obsluhou INSHOPu a budeme jej rozšiřovat i do dalších zemí – Slovenska a Polska. “

Firma Jindřich Valenta – ELKO Valenta (www.my-concept.cz) je přední výrobce a dodavatel domácích elektrospotřebičů značky Concept v České republice, Slovensku a Polsku. Systematicky usiluje o pozici stabilního evropského dodavatele elektrospotřebičů, schopného citlivě reagovat na potřeby svých zákazníků a postupně se rozšířit do dalších států Evropy. Veškeré její aktivity a úsilí je cíleno na spokojeného zákazníka, který ocení zejména silný důraz na vysokou kvalitu, moderní design a rychlý servis. Firma vstupuje i do nových segmentů trhu, jako jsou například vestavné kuchyňské spotřebiče. Svým uživatelům díky široké škále vestavných spotřebičů Concept nabízí maximální komfort.

O společnosti ZONER software, a.s.
Společnost ZONER software, a.s. (http://www.zo­ner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost provozuje své služby pod značkami Zoner inShop (www.zoner-inshop.cz), Czechia (www.czechia.com), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Zoner Press (www.zonerpres­s.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz) a Interval.cz (http://inter­val.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.