Hlavní navigace

ZONER nabízí 2 GB schránky a Veřejné složky

[Tisková zpráva] (Brno, 7. 9. 2010) - Poštovní systém Z-mail od společnosti ZONER software nyní nabízí uživatelům e-mailové schránky o velikosti až 2 GB a rozšiřuje funkce systému o Veřejné složky.

Sdílet

Zákazníci webhostingového projektu CZECHIA.COM mohou nyní využívat až 2 GB prostoru pro své poštovní schránky u všech standardních www programů. Přesně po dvou letech od navýšení z 500 MB na velikost schránky 1000 MB se kapacita navyšuje opět o 100%. Uživatelé tak mohou uchovávat na serverech společnosti výrazně větší množství e-mailů než doposud.

Druhá novinka nabízí funkci veřejných složek, která umožňuje uživatelům přístup k poštovním složkám z více e-mailových účtů, což je běžné pouze u drahých firemních řešení elektronické pošty. Uživatelé mohou spravovat poštovní složku společně a shromažďovat tak týmové informace na jednom místě.

Společnost ZONER software se snaží svůj vlastní poštovní systém neustále zdokonalovat a poskytovat zákazníkům co nejlepší služby. Technické zázemí zajišťuje již 25 výkonných serverů a celý systém nabízí zákazníkům vysoké zabezpečení včetně bezpečných protokolů htps, smtps, pop3s nebo imaps. Součástí Z-mailu je samozřejmě i antivir a antispam.

Bližší informace najdete na http://www.czechi­a.com/.

O společnosti ZONER software, a.s.
Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí.

Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.zoner-inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval.cz (http://inter­val.cz), Zoner AntiVirus (www.zoneranti­virus.cz) a Zoner Press (www.zonerpres­s.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.