Hlavní navigace

ZONER nabízí zákazníkům nový bonusový program

[Tisková zpráva]

Sdílet

ZONER nabízí zákazníkům nový bonusový program

Brno, 22. 3. 2004 – Společnost ZONER software, s. r. o., významný poskytovatel internetových služeb v České republice, vytvořil pro zákazníky využívající webhostingové služby CZECHIA.COM a EUROHOST.CZ nový bonusový program, pomocí kterého je možné získávat zajímavé produkty se slevou nebo zcela zdarma.

První možností, kterou zákazníci mohou v programu využít, je získání knih zdarma z nové nabídky vydavatelství Zoner Press nebo se slevou 20%.

Více informací je možné získat na stránkách www.bonusprogram­.cz.

O společnosti ZONER software
Společnost ZONER software, s.r.o., je největší český producent software v oblasti grafiky, digitální fotografie, multimedií a jeden z největších poskytovatelů internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Internetové služby jsou založeny na profesionalitě a dlouholeté tradici. Jejich nabídka se nachází na adrese www.czechia.com a www.eurohost.cz. Vysokou kvalitu dokazuje i obchodní systém Zoner inShop, který je nejúspěšnějším komerčním řešením pro provoz internetového obchodu. V souvislosti s decentralizací správy domén CZ se společnost také stala úspěšným akreditovaným registrátorem, prezentující svoji nabídku na stránkách www.regzone.cz. Novou akvizicí společnosti je nakladatelství odborné a počítačové literatury Zoner Press (www.zonerpres­s.cz), která rozšiřuje jednu ze stěžejních činností společnosti – komplexní poskytování internetových služeb.

Kontaktní informace:
Milan Behro, vedoucí divize internetových služeb, behro@zoner.cz
tel.: +420 543 257 244, www.zoner.cz
ZONER software, s. r. o., Koželužská 7, 602 00 Brno