Hlavní navigace

Zoner otevírá zákazníkům cestu k novým digitálním minilabům

[Tisková zpráva]

Sdílet

Zoner otevírá zákazníkům cestu k novým digitálním minilabům

Brno, 25. 7. 2004 – Uživatelé programu pro zpracování digitálních fotografií Zoner Media Explorer se mohou těšit na rozšíření spektra digitálních minilabů, do kterých mohou zasílat své fotografie k výrobě tzv. „klasických fotek“ přes internet. Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., producent programu, totiž v těchto dnech představila nového univerzálního off-line klienta, který umožňuje odesílání zakázek k libovolnému smluvnímu zpracovateli.

Klient nazvaný Zoner FClient 3 je navržen nejen jako integrální součást programu Zoner Media Explorer, která rozšíří uživatelům tohoto programu nabídku sběren o nové zpracovatele, ale zároveň i jako nezávislá aplikace, kterou může libovolný zpracovatel využívat jako svého off-line klienta vlastní sběrny. Smluvním partnerem se může stát libovolný zpracovatel fotografií, který je schopen technicky zajistit příjem zakázek přes internet.

Zoner Media Explorer byl vůbec prvním programem svého druhu v ČR a SR, který podobnou komfortní vazbu na off-line klientské centrum virtuální sběrny přes internet nabídl a není bez zajímavosti, že byl po dlouhou dobu také jediným. Dosud bylo možné odesílat zakázky z programu Zoner Media Explorer pouze do sítě dvou největších tuzemských zpracovatelů fotografií. Právě na zkušenostech s více jak dvouletým reálným provozem u těchto zpracovatelů byl vyvinut nový klient, jehož vizuální a funkční podoba je navíc plně konfigurovatelná dle požadavků partnera.

O dostupnosti nových zpracovatelů bude své zákazníky ZONER software, s. r. o., seznamovat postupně na webových stránkách www.zoner.cz.

O programu Zoner Media Explorer

Zoner Media Explorer je původním českým programem, provázejícím uživatele celým procesem práce s digitální fotografií. Ucelený soubor nástrojů z něj činí jedinečného pomocníka každého uživatele digitálního fotoaparátu a skeneru. Program získal od prvního uvedení na veletrhu Invex 2002 jen v ČR několik desítek tisíc příznivců a stal se tak nejprodávanějším fotografickým software v tuzemsku. Program je rovněž hojně používán zákazníky v oblasti průmyslu a obchodu, ale i na školách při výuce základů digitální fotografie. Vedle velkého zájmu uživatelů se program od svého uvedení těší rovněž značné přízni odborné veřejnosti a je vítězem řady testů a odborných výstav.

O společnosti ZONER software

Společnost ZONER software, s.r.o., je největší český producent software v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimedií a jako poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Grafické softwarové produkty ZonerDraw (Zoner Callisto) a Zoner Media Explorer byly lokalizovány do několika světových jazyků a prodávány jsou ve více než 20 zemích.

Kontaktní informace:

Jaromír Krejčí, obchodní manažer software pro ČR a SR, krejci@zoner.cz

Robert Sobola, ředitel divize software, sobola@zoner.cz

tel.: +420 543 257 244, www.zoner.cz

ZONER software, s. r. o., Koželužská 7, 602 00 Brno