Hlavní navigace

Zoner posiluje pozice v USA

[Tisková zpráva] (Brno, 10. 7. 2006) – Software pro digitální fotografii a počítačovou grafiku brněnské společnosti ZONER software, s. r. o., je rozšířen a oblíben nejen mezi tuzemskými uživateli, ale stále více nachází své příznivce po celém světě v mnoha jazykových verzích.

Sdílet

V minulém roce Zoner personálně posílil svůj obchodní tým, což se zásadně odrazilo na zahraničních aktivitách. Aby byla koordinace veškerých zahraničních aktivit efektivní, byla již koncem devadesátých let založena společnost ZONER Inc. ve Spojených státech se sídlem nedaleko Atlanty, hlavního města státu Georgia. Jejím hlavním úkolem je ve spolupráci s mateřskou firmou podpora prodeje produktů na náročném americkém trhu.

Na konci června se v Praze na soukromé večeři s guvernérem amerického státu Georgia Sonnym Perduem, jeho manželkou, honorárním konzulem Georgem Novakem a senátorem pro oblast Savannah Ericem Johnsonem sešli ředitel a spoluzakladatel společnosti Milan Behro a manažer pro zahraniční prodej Libor Malach. Představitelé státu Georgia projevili velký zájem o fungování firmy v jejich státě a nabídli maximální podporu ze strany státních institucí pro větší využití potenciálu této pobočky a navázání vzájemné spolupráce. Zástupci Zoneru předložili nabídku generální bezplatné licence na užití programu Zoner Photo Studio 9 Professional pro všechny školy a univerzity ve státě Georgia.

Zástupci společnosti Zoner rovněž deklarovali v reakci na návrh představitelů státu Georgia zájem na úzké spolupráci se státními organizacemi v oblasti školství a možnostech podílu projektů pro studenty, které by posílili jejich informovanost o digitální fotografii a její praktické využití nejen v osobním, ale také ve veřejném životě. Obě strany se domluvili na dalším setkání na schůzce v Atlantě koncem léta, kde by měla proběhnout konkrétní jednání v rámci státních úřadů a institucí a z nich následně vzejít návrhy společných projektů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).