Hlavní navigace

Zoner posiluje svůj obchodní tým

[Tisková zpráva] (Brno 15. 5. 2008) Brněnská společnost ZONER software, s. r. o., přední český producent programového vybavení pro digitální fotografii a grafiku rozšiřuje své obchodní aktivity na tuzemském i zahraničním trhu. V souvislosti s tím divize software významně posiluje svůj tým o zkušené a kvalitní manažery.

Sdílet

Na pozici marketingový manažer pro zahraniční trhy byla jmenována Marcela Lechnerová, která bude odpovědná za konsolidaci a rozvoj marketingových aktivit ve všech regionech světa ( před nástupem do ZONER software pracovala jako marketingový specialista ve společnosti BGS LEVI Czech a. s., kde měla na starosti produktovou podporu vybraných značek ).

Ze stejné společnosti přichází i Julien Chen ( ve společnosti BGS LEVI Czech a. s. působil jako vedoucí nákupu a ředitel obchodního rozvoje a vztahů s dodavateli ). Do ZONER software nastoupil na pozici Vice president, sales&marketing, Asia pacific region a bude odpovědný za rozvoj prodeje značky v daném regionu.

Obchodní tým dále posílil Josef Kukačka, který nastoupil na pozici manažera nepřímého prodeje pro český trh. Jeho hlavními úkoly bude starost o distribuční a dealerský prodejní kanál a také koordinace OEM partnerů (dříve působil na pozicích středního a vyššího managementu v několika menších firmách, zaměřených na reklamu a programování ).