Hlavní navigace

ZONER software nabízí předregistraci EU domén s diakritikou

[Tisková zpráva] Společnost ZONER software zahájila na svých stránkách CZECHIA.COM a regZone.cz předregistraci domén EU s háčky a čárkami, tzv. IDN domény.

Sdílet

EU domény je možné registrovat se znaky kompletní české abecedy a znaky států Evropské unie. Všichni čeští uživatelé domén tak budou moci psát názvy domén s diakritikou. Registrovat a používat je bude možné od 10. prosince 2009.

V souvislosti s předregistrací IDN domén EU zlevnil ZONER domény EU na 149 Kč bez DPH. Zároveň podpořil domény EU 50% slevou na webhosting Linux Start pro všechny nově registrované nebo převedené EU domény. Cílem je podpořit zákazníky, kteří si zaregistrují doménu EU, v nastartování vlastních internetových prezentací. Tato akce platí pro firmy nebo občany Evropské unie pro první rok provozu.

Všechny informace o předregistraci najdete na http://www.czechi­a.com/.

O společnosti ZONER software, a.s.
Společnost ZONER software, a.s. (www.zoner.eu), je největší český producent softwaru v oblasti digitální fotografie, grafiky, multimédií a významný poskytovatel internetových služeb souvisejících s prezentací na internetu a e-komercí. Společnost provozuje své služby pod značkami Czechia (www.czechia.com), Zoner inShop (www.inshop.cz), regZone (www.regzone.cz), Zoner Photo Studio (www.zoner.cz), Certifikační autorita Czechia (www.caczechia.cz), Interval.cz (http://inter­val.cz), Zoner AntiVirus (www.zoneranti­virus.cz) a Zoner Press (www.zonerpres­s.cz). ZONER software patří mezi největší poskytovatele webhostingu v České republice, je akreditovaným registrátorem domén CZ a EU a v oblasti elektronické komerce je lídrem domácího trhu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).