Hlavní navigace

Zoner software nabízí SSL certifikáty VeriSign

[Tisková zpráva] (Brno, 27. 02. 2007), společnost ZONER software, s.r.o. rozšířila pro zájemce o zabezpečení webové komunikace nabídku SSL certifikátů o certifikáty společnosti VeriSign.

Sdílet

K nabídce certifikátů THAWTE, CA Czechia nyní přibyla možnost získat certifikáty od největší a nejznámější certifikační autority na světě. Certifikáty společnosti VeriSign používá většina významných světových společností, v bankovním sektoru jsou certifikáty VeriSign samozřejmostí. Získáním certifikátu VeriSign každá společnost deklaruje vyšší úroveň kvality služeb a zabezpečení.

SSL certifikáty se využívají pro bezpečnou komunikaci na internetu. Pomocí šifrování chrání komunikaci mezi návštěvníkem webových stránek či zákazníkem e-shopu a serverem. Pro platební transakce jsou SSL certifikáty nutností.

V nabídce na stránkách www.czechia.com je také možnost získání certifikátu EV SSL (EV = extended validation), který umožňuje zobrazit v nových prohlížečích jednoznačnou informaci, která identifikuje organizaci stojící za příslušnou webovskou stránkou. Například jestliže pomocí prohlížeče Internet Explorer 7 vstoupíte na stránku zabezpečenou tímto certifikátem, pak lišta s URL adresou bude mít zelenou barvu. Zároveň se v zelené barvě rovněž zobrazí jméno vlastníka certifikátu EV SSL.

Důležitou vlastností nových EV SSL certifikátů jsou však podstatně náročnější přístupy při ověřování vlastníka vydávaného certifikátu. To také vede k jejich výrazně vyšší ceně.

Více informací o SSL certifikátech VeriSign je k dispozici na stránkách http://www.czechi­a.com.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).