Hlavní navigace

ZONER software spouští vzdělávací blog Milujemefotografii.cz

[Tisková zpráva] (Brno, 29. března 2011) – Brněnská firma ZONER software, výrobce populárního softwaru na správu, editaci a sdílení digitálních fotografií – Zoner Photo Studio, spouští nový zábavně-vzdělávací blog na doméně Milujemefotografii.cz.

Sdílet

„Jde o nástupce webu blog.zoner.cz na nové doméně a s novým designem. Blogovou formou chceme všem zájem- cům o digitální fotografii dodávat zajímavý obsah. Pokud se chce majitel jakéhokoliv fotoaparátů učit fotit a pracovat s fotkami, milujemefotogra­fii.cz je přesně to, co hledá,“ popisuje obsah webu šéfredaktor Petr Březina. „Ke spuštění také chystáme velkou fotosoutěž na téma dlouhá expozice,“ dodává.

Zaměření blogu se bude točit kolem třech hlavních témat. Prvním jsou tutoriály a návodné články pro práci v programu Zoner Photo Studio, druhým články o focení obecně s inspirací od českých a světových fotografů a konečně posledním je Zonerama – služba na online sdílení fotografií, kterou plánuje ZONER software spustit v novém kabátu v druhé polovině tohoto roku.

„Milujemefoto­grafii.cz je určeno pro všechny nadšence do fotografování, ať už používají náš produkt Zoner Photo Studio nebo ne. Milujemefotogra­fii.cz děláme, protože skutečně milujeme fotografii,“ doplňuje koncept webu ředitel softwarové divize Pavel Minář. ZONER software tak doplňuje další kousek do mozaiky svých služeb pro všechny fotografické nadšence.

Milujemefotogra­fii.cz pod licencí Creative Commons
Chcete některý z článků na Milujemefotogra­fii.cz využít? Nic vám nebrání, všechny články jsou volně šiřitelné pod licencí Creative Commons BY-NC-ND. Twitter – aktuální informace, komunikace s novináři Chcete mít nejnovější informace o Milujemefoto­grafii.cz a přímo komunikovat s autory článků? Najdete nás na Twitteru: www.twitter.com/ZPho­toStudioCZ

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).