Hlavní navigace

Zoot přináší další novinku: ultratenký notebook Mivvy razor 13 – exkluzivně jako první v ČR

[Tisková zpráva] Virtuální obchodní dům Zoot, který je se spoustou těch nejlepších značek nákupní inspirací pro veškeré uživatele, přináší další skvělou akci. Jako první v ČR nabízí ultratenký notebook Mivvy razor 13 za jedinečnou cenu a nyní navíc s MP4 přehrávačem zdarma.

Sdílet

O čtrnáct dní dříve budou mít uživatelé Zootu možnost, koupit si nový notebook Mivvy, než oficiálně vstoupí na český trh. Navíc k němu dostanou jako speciální bonus zdarma MP4 přehrávač Mivvy record LC4 v hodnotě 900 Kč.

Mivvy razor 13 je ultratenký, ultralehký, lehce přes jedno kilo vážící notebook a představuje významnou konkurenci tvůrci kategorie ultratenkých notebooků MacBook Air. Mivvy razor 13 však oproti MacBooku přináší bezkonkurenční poměr cena/výkon (pořizovací cena je 12 tis. Kč s DPH), více možností propojení s ostatními zařízeními a nyní navíc exkluzivní startovací nabídku – MP4 od Mivvy zdarma jako dárek.

Více informací o této speciální nabídce: http://www.zo­ot.cz/deal/4943/no­vy-ultratenky-notebook-Mivvy-s-mp4-prehravacem-zdarma-2.

Zoot pochopitelně nabízí další zajímavé produkty této oblíbené značky. Stačí se pouze podívat na: http://www.zo­ot.cz/brand/1780/Miv­vy.

Portál Zoot nedávno zrušil bariéry pro neregistrováné uživatele, a tak se mohou na Zootu inspirovat a prohlížet zajímavé nabídky zboží i bez nutnosti registrace. Ti co se již registrovali, mají posléze možnost zboží přes Zoot zakoupit a mají zpřístupněny další funkce pro ještě pohodlnější nákup.

O značce Mivvy
Společnost Mivvy vznikla v roce 2007 a její profesionální tým pracuje na našem trhu už od roku 1991. V roce 2008 se společnost kapitálově propojila s hongkongskou společností Mivvy Corporated Limited. Tato společnost je spojena se zajímavými výrobky, které mohou být okrasou kabelky nebo brašny či batůžku. Společnost Mivvy třeba nabízí telefony, které zvládnou najednou dvě SIM karty, takže pokud má uživatel jedno služební a druhé číslo soukromé, nemusí nosit v kabelce nebo po kapsách dva telefony, ale pouze jeden.

O společnosti Zoot a.s.
Zoot je privátně financovaný start-up se sídlem v Praze. Portál má za sebou silné personální zázemí, a to v podobě Josefa Havelky, zakladatele Leo Burnett Advertising v ČR, a Ladislava Trpáka, zakladatele internetové reklamní agentury Advertures. Tým Zootu tvoří lidé s dlouholetou praxí v marketingu, prodeji a internetových projektech. Strategickým partnerem je společnost Vodafone. Zoot spolupracuje s 50 e-shopy z ČR a 200 značkami od 40 výrobců a distributorů jako například BMW, Canon, Decoland, Electronic Arts, Palace Cinemas, Student Agency, mBank, Nike, Samsung, ING či Bontonfilm.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).