Hlavní navigace

Zoot spustil Inspirátor a láká partnery do nového portálu s tipy na vánoční dárky

[Tisková zpráva] Zoot ve spolupráci s portály Seznam, Centrum, Volný a TN.cz představil nový vlastní portál s názvem Inspirátor. Ten dává uživatelům tipy na vánoční nákupy v podobě předvybraných nabídek s výraznými slevami. Zoot tak chce přilákat další potenciální partnery, kteří si prostřednictvím Inspirátoru mohou vytvořit jednoduchou ale velice efektivní produktovou kampaň.

Sdílet

Princip Inspirátoru je velice jednoduchý, uživatel bez nutnosti registrace zvolí ve třech krocích preference toho, kdo by měl dárek obdržet a cenovou hranici, ve které by se chtěl pohybovat. Následně Zoot v reálném čase veškeré požadavky vyhodnotí a nabídne finální produkt.

Zoot do projektu zve všechny svoje partnery

Zoot na základě Inspirátoru oslovil také svoje stávající i po­tenciální par­tnery. Těm nabízí efektivní kampaň, prostřednictvím které mají možnost představit svoje novinky až 30 % internetové populace v ČR. Díky silnému partnerskému zázemí s portály Seznam, Centrum, Volný a TN.cz garantuje Zoot svým partnerům minimálně 500.000 impresí (odhad je 1 mil.). 

„Inspirátor je ideální prostředek, jak oslovit doposud nezasaženou cílovou skupinu – resp. chtěli jsme přijít s něčím zcela novým. Díky klasickému konceptu Zoot jsme si ověřili, že uživatelé skutečně dají na prověřená doporučení. S Inspirátorem jsme šli ještě o několik kroků dále a přinášíme další ojedinělý koncept nákupní inspirace“, uvedla Irena Pažitná, Chief Rainmaker Zootu
 

Více informací naleznete na: http://busines­s.zoot.cz/vano­ce  

Inspirátor naleznete na: http://web.vol­ny.cz/vanoce/ 

O společnosti ZOOT a.s.

Zoot je privátně finan­covaný start-up se sídlem v Praze. Nový portál má za sebou silné personální zázemí, a to v podobě Josefa Havelky, zakladatele Leo Burnett Advertising v ČR, a Ladislava Trpáka, zakladatele internetové reklamní agentury Advertures. Tým Zootu tvoří lidé s dlouholetou praxí v marketingu, prodeji a internetových projektech. Strategickým partnerem je společnost Vodafone. Zoot spolupracuje se 130 e-shopy z ČR I zahraničí a 200 značkami od 40 výrobců a distributorů jako například BMW, Canon, Decoland, Electronic Arts, Palace Cinemas, Student Agency, mBank, Nike, Samsung, ING či Bontonfilm..