Hlavní navigace

Zoufalé manželky pošesté a stále svěží

[Tisková zpráva] Televize Prima uvede ve čtvrtek 26. 8. od 22.25 hod. první díl premiérové šesté řady seriálu Zoufalé manželky. S novými díly oblíbeného seriálového titulu se budou diváci na Primě setkávat každý čtvrtek večer.

Sdílet

První řada seriálu uvedla diváky do okamžiku, kdy se Mary Alice Young (Brenda Strong) rozhodla navždy opustit svůj dokonalý dům. Spáchala sebevraždu. Z druhého břehu pak byla schopna vidět mnohem více než kdykoli předtím. V každém díle seriálu tak sděluje divákům všechny pikantní detaily, které se skrývají za zavřenými dveřmi domácností zdánlivě dokonalého amerického předměstí.

Šestá série přichystala další šokující odhalení z životů kamarádek zesnulé Mary Alice Young. Když se Mike Delfino (James Denton) konečně rozhodne mezi Susan Mayerovou (Teri Hatcher) a Katherine Mayfairovou (Dana Delany), jednu z žen to dožene k psychickému zhroucení. Lynette (Felicity Huffmanová) a Tom Scavo (Dough Savant) čelí starostem vyplývajícím z dalšího těhotenství. Bree Hodgeová (Marcia Crossová), dokonalá hospodyňka na steroidech, se snaží zbavit Orsona (Kyle MacLachlan) a svých zábran. A Gabrielle Solisová (Eva Longoria Parkerová) se bude muset obrnit trpělivostí, protože se s manželem Carlosem (Ricardo Antonio Chavira) začnou starat o jeho sociopatickou neteř Anu.

Na Wisteria Lane se přistěhuje i nová hospodyňka s rodinou, která s sebou přinese dávku tajemství a záhad. Angie Bolenová (Drea de Matteová) a její manžel Nick (Jeffrey Nordling) byli sousedy přivítáni s otevřenou náručí. Ale když je jejich syn Danny (Beau Mirchoff) obviněn z útoku na Julii Mayerovou, začnou být obyvatelé Wisteria Lane podezřívaví a hrozí prozrazení hanebné minulosti Bolenových.

Šestá řada zoufalých manželek skrývá i pár zajímavostí. Originální tituly všech epizod nesou jména písní Stephena Sondheima. Ve vedlejších rolích se mohou diváci těšit na Julii Benzovou (seriál Dexter), Sama Page (seriál Mad Men) a Johna Barrowmana (seriál Torchwood). V 17. epizodě se navíc objeví dvě světoznámé supermodelky – Heidi Klum a Pavlína Pořízková –, které si zahrají samy sebe.

Kromě toho i sama ulice Wisteria Lane stojí za zmínku. Bylo by marné ji hledat v reálném světě, je totiž vybudována v Universal Studios v Hollywoodu. Skládá se většinou jen z fasád, ale lze tu nalézt i několik opravdových domů. Filmové štáby ji obvykle nazývají Colonial Street a od poloviny 40. let byla použita v mnoha filmech a seriálech. Například Psycho, Prozřetelnost, Drtivý dopad nebo Buffy, přemožitelka upírů.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).